reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
karolki gratuluję udanej wizyty
anik. będzie dobrze tak jak piszą dziewczyny słuchaj zaleceń i odpoczywaj:tak: już tak niewiele zostało
carmella a twoja lekarka to taka dżaga że o twoją wagę się tak martwi:-) nienormalna
 
karolki gratuluje udanej wizyty:tak:
Carmella ja przytylam juz 10kg i moj ginek powiedzial ze troche duzo ale nie jest zle:tak:
 
Słuchajcie, a to, że jeszcze nie jest głową do dołu to się zmieni nie? Właściwie w poprzek jest i tak czuję też ruchy, z lewej i prawej strony brzucha naraz naciąganie:D
 
Słuchajcie, a to, że jeszcze nie jest głową do dołu to się zmieni nie? Właściwie w poprzek jest i tak czuję też ruchy, z lewej i prawej strony brzucha naraz naciąganie:D
narazie pozycją maleństwa nie zawracaj sobie nawet głowy ;-) bo do 36 tyg to moze jeszce fiknac nie raz ;-) wiec ma jeszcze troche czasu .a i zdarzają sie przypadki gdzie przed samym porodem sie dziecko obroci wiec to róznie bywa :sorry: ale zycze takiego :rofl2: połozenia :-)
 
Ostatnia edycja:
Carmella popieram nic sie nie martw,jeszcze sie znajdzie w dobrej pozycji wyjsciowej ;-)

Ja dzis po przejsciu paru metrow na dworzu dorobilam sie skurczy i to nie malych,wiec teraz leze i wzielam wieksza dawke rozkurczowych(z zalecenia lekarza oczywiscie).Nie martwie sie,bo wiem juz ze to norma,ale zeby nie trafic na oddzial to musze uwazac zawsze na wszystko :zawstydzona/y:
 
reklama
Annte,raczej caly czas to samo od wielu miesiecy ;-) I tak cicho siedze z wiekszoscia rzeczy,jedynie ze jak moge to sie uzalam...internetowo i z Wami,bo tak to nie narzekam-nie mam z kim :-p;-)
 
Do góry