reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Suse ode mnie też &&& odpoczywaj, choć wiem że to nie łatwe przy półtorarocznym smyku... ;-)


U mnie jutro ciężki dzień... Rano wypad do stolicy do poradni cukrzycowej potem wieczorkiem wizyta u gina... ;-) :tak:

A najlepsze jest to że zrobiłam w czwartek morfologię i mocz i chyba D. przez przypadek jak sprzątał stół to zgarnął moje wyniki do kosza... i nie mam ich... :eek: upss... :cool2:
 
reklama
Suse &&&&

a mi dzisiaj ciśnienie wariuje. Rano 140/90 wziełam dopegyt (biore raz dziennie) w obiad 155/100 wiec stwierdziłam, ze wezme jeszcze raz a tu wieczorem znów 170/110 no szaleństwo jakies. Musze jutro spróbować zapisać się do mojego gina ale nie wiem czy juz wrócił. Z rana za to musze krzywą powtóryc bleee
 
dziewczynki trzymam za Was kciuki.
Suse takie skurcze to niefajna sprawa.:no:

Kilolek to ciśnienie jest niepokojące...:sorry::sorry::sorry:
Ale damy radę .
Będzie dobrze .:-)
 
mnie już wszysto niepokoi, niedłuo przy kichaniu będę wpdała w panikę. Najgorsze, ze ono mi rosnie niemal z dnia an dzień.
Czy przy nadcisnieniu zawsze się rodzi przed czasem, czy jestem jednak szansa, ze te ciaze donosze?
I to teraz jak potrzebuje duzo siły i energii dla Kuby.
 
Dziekuje za kciuki ale z godziny na godzine jest coraz gorzej...boli mnie juz cale podbrzusze...mam nadzieje ze dotrwam do rana
 
Dziekuje za kciuki ale z godziny na godzine jest coraz gorzej...boli mnie juz cale podbrzusze...mam nadzieje ze dotrwam do rana
A co z rozkurczowymi?
Nospa?
Scopolan,Buscopan?

Kurcze ja bym podjechała na IP jak Ci się skurcze pisały na KTG.
Bez leków na podtrzymanie możesz lada chwila zacząć rodzić !!!!

Nie ma zartów w tej sytuacji !!!!
 
reklama
Do góry