reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

a ona już tak ma:/ już nie zmienię lekarza, o tym żeby badania mi zlecić tez zapomina:/ trudno się mówi, z lekarzem wolę się nie kłócić
ale to juz nie chodzi o to zebys zmieniala lekarz,tylko zebys czasami nie brała sobie do serca tego co mowi o twojej wadze bo tu akurat moim zdaniem gada bzdury :eek: mój lekarz który naprawde jest rygorystyczny co do wagi mi nic nie mowi a juz 8 kilo do przodu jestem....a tez startowałam z waga 57 i mam 158 :sorry:
 
reklama
Carmella na stronie "Rodzić po ludzku" masz prawa pacjenta ,które lekarz ma obowiązek przestrzegać .
Warto się z tym zapoznać i pilnować swojego interesu .
Lekarz to nie guru tylko zwykły człowiek ,który też posiada tylko 1 rozum .
Czasami lekarze zapominają o tym i uważają ,że jak skończyli medycynę to nikt im nie podskoczy ....
Ja tam skaczę i się kłócę jak trzeba .
A wręcz kiedyś rzuciłam lekarzami rozporządzeniem ministra w sprawie szczepień ,zrobiłam awanturę na całą stację sanitarno -epidemiorologiczną i zmusiłam ich do podpisania papierów takich jakie chciałam .
Teraz mi mogą podskoczyć ....
Ja się lekarzy nie boję i nie boję się stawić im czoła ,jeśli wiem ,że racja leży po mojej stronie .
:-D:-D:-D
Cóż z Kurnikowskimi się nie zaczyna i w moim ośrodku zdrowia to doskonale wiedzą . ;-):-D:-D:-D:-D
 
oj kłócić to ja się umiem;) ale wolę nie z lekarzami :) dzięki ,właśnie jem obiadokolację i lepiej mi wchodzi po waszym pocieszeniu heheh
 
Ja dzisiaj znów po wizycie... Ciśnienie skoczyło w górę tak, że niestety wylądowałam na tabletkach :-( na szczęście z maluszkiem jest wszystko dobrze, ale przez skurcze, które się pojawiają mam leżeć :-( jest mi strasznie źle dzisiaj... :-(
 
Ja dzisiaj znów po wizycie... Ciśnienie skoczyło w górę tak, że niestety wylądowałam na tabletkach :-( na szczęście z maluszkiem jest wszystko dobrze, ale przez skurcze, które się pojawiają mam leżeć :-( jest mi strasznie źle dzisiaj... :-(
Trzymam kciuki .
Będzie lepiej .
Ważne ,że z maluchem w porządku ,a my same damy radę .!!!!
Jak nie my to kto ???
 
anik wszystko bedzie dobrze zobaczysz , tylko słuchaj sie lekarza , bierz tabletki i duzo odpoczywaj :tak: jeszcze tylko ponad 2 miesiace zostały , jakos trzeba dac rade .
 
reklama
Wszystkim gratuleję udanych wizyt, za te przed trzymam kciuki:tak:
Ja po wizycie wczorajszej : wyniki moczy jednak super, glukoza i morfologia tez, jak to u mnie i siostry w ciazy bywa hemoglobina coraz wyzsza w ciazy:-Drodziłąm majac chyba sporo ponad 14:tak:ten typ tak ma...geny chyba takie mamy.
Szyjka w porzadku, tetno małego piekne jak określił gin.
I uwaga jako mama lezaca ze skurczami w 1 ciazy zapytałam wczoraj o te twardnienia brzucha (czyt. skurcze jednak jak by nie patrzył) mówie, że brzuch mi twardnieje ale nie boli czy to normalne???zbadał mi szyjke i powiedział,że zadne skurcze nie sa normą na tym etapie, chcwilowe twardnienia moga jednak byc ale jezeli staja sie cykliczne, zaczynaja bolec i co najważniejsze daja uczucie ciagniecia w dół!!!! to trzeba szybko interweniowac. Takze dziwczyny które maja napór na miednice i uczucie ciezkosci w dole brzucha - natychmiast do lekarza:tak::tak::tak:chwilowe akcje po schylaniu, wchodzeniu po schodach mozna sobie darować.
 
Do góry