reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
W poniedziałek byłam na wizycie kontrolnej wyniki krwi wzorcowe, wszystko bez zarzutów. Dzięki temu za miesiąc ominą mnie badania bo nie ma takiej potrzeby.
Dodatkowo załapałam się na rozmowę z położną i mamy się regularnie spotykać. Opowiedziała mi czego nie powinnam robić i aż mi sie chciało śmiać, bo wszystkie zakazy złamałam podczas przeprowadzki. Trudno, ale teraz staram sie oszczędzać.
Do wyjazdu w góry nie ma przeciwwskazań, ale mam sie oszczędzać ;)
Na wczorajszym usg zostały pomierzone wszystkie kości, wszystko dokładnie obejrzane. Widziałam też dzidzię w 3D i muszę przyznać,że jeszcze nie za ślicznie taka dzidzia wygląda w 3D. Franciszek trzymał sobie paluszki zaciśnięte w piąsteczki przy twarzy. Po usg niezłe mnie pokopał za to nasze podglądanie go :)
 
Witam ja po wizycie i jak zwykle wyszłam z nie zadowolona miną.. chyba zmienię ginekologa:wściekła/y:
Pisze dokładnie co mi powiedział: Wzrost dziecka prawidłowy,ruchy prawidłowe...
płeć.....: no ciężko powiedzieć dziecko leży głowa do dołu ...
wizyta 3 minuty trwała .. i to by było na tyle:confused:
następna wizyta za 3 tygodnie...
 
Witam ja po wizycie i jak zwykle wyszłam z nie zadowolona miną.. chyba zmienię ginekologa:wściekła/y:
Pisze dokładnie co mi powiedział: Wzrost dziecka prawidłowy,ruchy prawidłowe...
płeć.....: no ciężko powiedzieć dziecko leży głowa do dołu ...
wizyta 3 minuty trwała .. i to by było na tyle:confused:
następna wizyta za 3 tygodnie...
ajjj współczuję, dziwny ginekolog :confused: a to prywatnie??

kurcze wystraszyłaś mnie, u mnie niecała godzinka... oby było lepiej!!
 
Ja sie zapisałam na usg połówkowe do centrum usg i kosztowało 180zł. Proponuję Ci tez zapisać się na takie profesjonalne usg, gdzie pomierzą wszystkie kości i dokładnie obejrzą maluszka.
 
reklama
pieszczoszka dla Twojego świętego spokoju idź raz prywatnie do sprawdzonego gina ja chodzę tylko prywatnie wiem, że to kosztuje ale na żadną wizytę nie mogę narzekać zawsze wychodzę zadowolona a usg trwa na tyle długo, że ja i S jesteśmy usatysfakcjonowani i dowiadujemy się wszystkiego o co tylko spytamy.
 
Do góry