reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Nie smuc sie. Ja od poczatku biore progesteron (a nawet wczesniej, bo iles miesiecy w czasie staran tez). Wczoraj lekarka zwiekszyla mi dawke. Wprawdzie jakis bolow nie mialam, ale regularnie badam poziom we krwi i zamiast rosnac, to od ostatniego testu spadl. Takze glowa do gory :)
 
reklama
Nie ma sprawy. Moj maz sie nieco podlamal moja zwiekszona dawka, bo liczylismy, ze w czasie ciazy organizm zaskoczy o co biega i potem juz bedzie w progesteronem dobrze. Ale szykuje sie suplementacja przy staraniach o kolejne dziecko - czyli po owu progesteron doustnie i 4 zastrzyki z hormonem ciazowym. Jeszcze para miesiecy do konca, moze jednak moje cialo jednak zajarzy w czym rzecz.
 
Wikasik,Agasim mam nadzieje,ze niebawem obejdziecie sie bez prog. i innych "dopomacniaczy".Musi byc dobrze i spokojnie i &&& trzymane!
Ja wiekszosc czasu leze lub polsiedze,biore buscopan (choc juz w tabletkach na przemian z czopkami,skonczylam z zastrzykami i kroplowkami) i czekam na moja wizyte poswiateczna,ale ze spokojem.Zreszta dodatkowy stres w niczym nie pomaga.
 
Ja juz po USG maluch zdrowy, wazy ok 300g:tak:Serduszko bije az milo:tak: Pomiary prawidlowe jak na ten tydz ciazy:tak: Plci nadal nie znam, bo lekarz nie chcial mi powiedziec twierdzac ze za bardzo sie dziecko ruszalo:tak: No nic czekam do stycznia:tak:
 
FIORE - z Ciebie dzielna kobieto trzeba brać przykład;)

DORKA - będziesz mieć wiercipiętę;) cieszę się, że w porządku:)

WIKASIK, AGASIM - czego się nie robi dla dziecka;) z pewnością dacie radę! co tam dodatkowa kapsuła wielkości słonia;)

ja też już po wizycie, serducho zasuwa jak mała lokomotywa:) wszystko dobrze, skierowanie na combsa (znowu?;/) i obciążenie glukozą (bleeeh). martwi mnie, że nie wspomniał o usg (miałam robione w szpitalu, ale to był 18tydzień:/). wizyta na 12stycznia. może namówię męża na prywatne 4d...
 
reklama
zanetaa gratuluje udanej wizyty:tak: Ja sie ciesze ze w porzadku:tak: Poczekam moze do konca ciazy sie wyjasni jaka plec a jak nie bede miala niespodzianke przy porodzie:-DNastepna wizyta 4 stycznia:tak:
 
Do góry