reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Ja już po połówkowym, płci ostatecznie nie poznałam, wywalił się plecami i nie chciał się przewrócić. 360g waży i wszystko ok. Jedyne co to Pani mnie grubym łożyskiem postraszyła i mam 30tc zrobić badanie jeszcze i zobaczymy co dalej. Wiecie coś więcej z czym się to może wiązać?!
 
reklama
Moje drogie!
Wrocilam z usg morfologicznego.Leo ma sie bardzo dobrze,wazy przeszlo 420g i ma ponad 26cm :tak: Szyjka lekko sie wydluzyla,lozysko wciaz bardzo nisko...nadal zalecenie to przeciwrozkurczowe i calkowity odpoczynek(dokladne slowa to "w lozku")+zero stresu.
Odezwe sie na dniach.
 
Little nina super ,ze z maluszkiem wszystko ok :) a co oznacza grube łozysko nie wiem niestety wiec nie moge pomóc ale mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze :) Fiore rózniez super, ze z twoim malenstwem wszystko w jak najlepszym porzadku :) takze odpoczywaj duzo oby było ok . Pozdrawiam
 
fiore odpoczywaj :-)pieszczoszka może rozejzyj się za innym lekarzem powinaś wyjść z gabinetu w pełni doinformowana ja naprzykład chodzę do prywatnej kliniki ale na nfz bo mają pewną ilość miejsc a traktują mnie jak bym to ja płaciła czyli po ludzku bo w przychodniach żadko się to zdaża.Ja dziś po połówkowym wszystko w najlepszym pożądku dzidzia duża 475 gram już waży :-)
 
Jestem po wizycie , fajnie USG ktore trwało 30 minut , wszystko sprawdzone , wszystkie narzady na miejscu , waga 300 g , serce prawidłowe ale wyszlo tam jedno jakieś zwapnienie tak zrozumiałam i musze sie udać na konsultacje kardiologiczna zeby kardiolog wykonał precyzyjne USG , lekarz powiedzial , ze cos tam jest, ale nie ma się co martiwić bo to nie jest jakiś poważny powód do niepokoju..idę poszczerać i poszukac jakiegoś kardiologa :confused:
 
reklama
DSC00096.jpg
a to nasza Dama :)
 
Do góry