reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

udanych wizyt - gratuluję!
tym problemowym - odproblemienia!
Fiore Kochanie - trzymaj się !

moja wizyta wczorajsza optymistyczna. wszystko pozamykane i w porządku. następna wizyta 6.03 i wtedy dostanę skierowanie na usg żeby sprawdzić, czy Hana (jakoś od paru dni tak na nią mówimy) się obróciła. podstawowe badania mam zrobić przed wizytą. moje bóle mięśni "usprawiedliwione" - sam lekarz stwierdził, że napięte tak, że mają prawo boleć. plus 2 kilo, czyli w sumie od początku plus 0,5kg (jak się nie pogubiłam). na szczęście wszystko idzie w brzuszek:)

&&& za następne wizyty!!
 
reklama
As super że wyniki cukru dobre!!!

Fiore może podjedz wiecej żelaza z warzyw np. Bo to z tabletek gorzej się wchłania niż takie z pożywienia :-) Skoro się o dawna zmagasz to na pewno to wiesz ;-)
Ja się za to wzięłam porządnie i tabsów z żelazem nie muszę brać :-):tak: I codziennie podjadam cytrusy żeby się lepiej wchłaniało :-) Zobaczymy jak teraz wyjdzie po dzisiejszym pobraniu...;-)



Gratuluję udanych wizyt!!!

Obolałym życzę ulgi w dolegliwościach!!!

Kciuki za następne wizyty!!!
 
Paula,zmagam sie bo mam nietolerancje na proteiny zwierzece,ale jak mowilam nawet w ciazy z V nie mialam takich zlych wynikow-co jest najdziwniejsze,to wlasnie w ciazy z V mialam idealne jak nigdy,nie biorac nic i jedzac malutko :eek: Aktualnie pochalaniam tylko rzeczy zawierajace zelazo,co oczywiscie widac po moich gabarytach ;-) Ale o to sie nie martwie teraz.
 
Ja dziś byłam z wynikami u lekarki:) dziecko ma 600-700 gram. zmieniła mi się data porodu na tydzień do przodu, więc chyba waży o tydzień za mało? w ogóle powiedziała, że ja przez całą ciążę powinnam utyć 6 kg, a już mam ponad 5 + :/ trochę się podłamałam :/ a cukrzyca i coombs ok:)
 
Ja dziś byłam z wynikami u lekarki:) dziecko ma 600-700 gram. zmieniła mi się data porodu na tydzień do przodu, więc chyba waży o tydzień za mało? w ogóle powiedziała, że ja przez całą ciążę powinnam utyć 6 kg, a już mam ponad 5 + :/ trochę się podłamałam :/ a cukrzyca i coombs ok:)
Carmella a dlaczego masz przytyć 6 kg tylko ?
Dziewczyno ja z Klaudią przytyłam 9,5 a spadło ze mnie od razu po porodzie 11 kg :-):-)
Z Kubusiem przytyłam 13.5 ,a po porodzie zgubiłam 10 od razu ,bo on mniejszy i te następne kilogramy poszły mi w 2 tygodnie .
Sorki ,ale za bzdury ta ginka opowiada :szok::szok::szok::szok: to się w głowie nie mieści .
Ja teraz już przytyłam 8 i lekarz powiedział ,że przy 3 dziecku to luz i spokojnie drugie tyle mogę jeszcze przytyć ...

Zobacz tutaj masz wszystko napisane
Waga w ciąży
 
Ja dziś byłam z wynikami u lekarki:) dziecko ma 600-700 gram. zmieniła mi się data porodu na tydzień do przodu, więc chyba waży o tydzień za mało? w ogóle powiedziała, że ja przez całą ciążę powinnam utyć 6 kg, a już mam ponad 5 + :/ trochę się podłamałam :/ a cukrzyca i coombs ok:)
co ci ta lekarka nagadała co do tej wagi :szok: kochana jak nie miałas przed ciaza nadwagi to prawidłowo powinnas przytyc nawet w granicach 11-16 kg.....

dobrze ze dzidzia zdrowa:tak:
 
a ona już tak ma:/ już nie zmienię lekarza, o tym żeby badania mi zlecić tez zapomina:/ trudno się mówi, z lekarzem wolę się nie kłócić
 
a tak to mam 163 i ważyłam zawsze 50-54kg, ale przed ciążą jeszcze się utuczyłam i zaczęłam z wagą 57 ... przez to co powiedziała kompletnie straciłam apetyt:/

po porodzie chcę wrócić do 50:) a już mam 63..
ale z tego co widzę w suwaczku to waga dziecka normalna
 
reklama
Ja przytyłam już ponad 10 kg i lekarz jakoś nic mi nie mówił, śmiał się tylko, że najwięcej po świetach. Wiadomo, należy pilnować wagi, ale nasze ciało samo wie ile musi przytyć. Przecież się nie będziesz głodziła, bo wpływa to na dzidziusia. A co do lekarzy, to ja wiem, że oni są jakimiś autorytetami, ale bez przesady.
 
Do góry