reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Natalka - ja też mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk. Najgorsze jest to, że dzisiaj się zupełnie przed wizytą nie denerwowałam (to na wcześniejsze wchodziłam bardziej zestresowana i ciśnienie było w normie) :-( będę się teraz regularnie mierzyć.
I oby szyjka już się nie skracała bo :angry:
 
Czarnula gratuluje udanej wizyty:-) moj maluszek tez postanowił sie narazie sie nogami obrócic , takze mam nadz ze do tego 36 tyg nasze szkarby jeszcze fikna głowka w dól :-)

Anik no ja tez mam nadz ze to jednorazowo , caly czas kciuki zacisniete ! bedzie dobrze !
 
kilolek z Misia mialam pod koniec ciazy,a teraz juz mi wyskoczyly ok 12tyg:no: Kazdy lekarz mowil ze juz tak musi byc, tej ginek co do niego teraz chodze dal mi jakies tabletki:tak:Na razie nie wykupilam musze isc do lekarza na moje prywatne ubezpieczenie zeby mi dal skierowanie na badania i ta recepte wypisal:tak: Mi po cesarce szybko zeszly te zylaki ze sromu, a teraz to sie zobaczy:tak:
 
Obiecalam,ze napisze.Musialam wyslac emailem lekarzowi wyniki,wiec skorzystam z ostatniej silnej woli i Wam napisze,ze...wyniki nie sa wogole zadowalajace,anemia sie powiekszyla i mam brzydkie zakazenie drog moczowych:-(Zobaczymy co bede miala zalecone teraz od mojego gina.Ide "zemdlec" pod koldra :*
 
fiore trzymaj sie,ja z anemia walcze cale zycie...Dostaniesz cos na te bakterie i ci przejdzie.Jeszcze 70 dni-dasz rade :)
 
gratuluję udanych wizyt!
fiore tak jak pięknie napisała już tak blisko trzymaj się kochana odpoczywaj będzie dobrze bo przecież musi być:tak:
 
fiore trzymaj się ,dasz radę.
Dziękuję za kciuki.
Ja już po wizycie i wszystko dobrze.Szyjka 31 mm i zamknięta,żadnych infekcji nie ma, tylko mam niskie ciśnienie ale tego się spodziewałam bo ja niskociśnieniowiec jestem a teraz to atmosferyczne spadło więc moje też niskie.Hanulka ślicznie rośnie i tak jak myślałam obróciła się główką w dól i ucisk który czuję w kroczu spowodowany jest właśnie tym, no cóż dam radę, najważniejsze że niunia zdrowa.oczywiście dostałam skierowanie na badanie glukozy na samą myśl aż mi niedobrze.
 
reklama
Dziewczynki mam wyniki tej glukozy .
Wyniki się potwierdziły
glukoza na czczo 87
poi 2 godzinach 97
Wyniki więc super !!!
Cukrzycy nie mam
HURRRAA !!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Do góry