reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Po dzisiejszej wizycie wszystko ok. Tętno dziecka 145, wyniki badań ok, cukier w normie, szyjka długa i zamknięta. A na wadze +4kg od początku ciąży więc zostałam pochwalona. A jak inne dzisiejsze wizyty?

Fiore dbaj o siebie. Trzymam kciuki.
Katasza gratuluję :) Pięknie z tymi 4kg, jestem pod wrażeniem waszych małych wagowych przyrostów. Szkoda, że o sobie nie moge tego powiedzieć:eek:

Na mojej wczorajszej wizycie wszystko ok, wyniki badań krwi i moczu idealne, cukier ok, szyjka zamknięta. Miałam KTG i posłuchałam sobie serduszka Franka, nawet kopnął panią lekarkę i zaczęła się śmiać, że chyba mu sie nie podoba.
Miałam za to wczoraj inna przygodę pod szpitalem popsuł mi się samochód i musiałam wrócić autobusem, ale mi przykro było jechać autobusem z kluczykami w torebce:confused2:A zaplanowałam sobie, że jeszcze na zakupy pojadę i lipa:eek::eek:

Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt i współczuję zepsutego auta.
 
Ja też już po wizycie,maluszek zdrowy, waży 1200 g., ma wszystko na swoim miejscu ;-) i lekko zadarty nosek po mamusi :-D

Po ostatnich skurczach skróciła mi się nieco szyjka (na szczęście jest zamknięta) i mam podwyższone ciśnienie...
Kazał codziennie mierzyć i zapisywać, i oczywiście zrezygnować z możliwie jak największej ilości zajęć na uczelni - jechać tylko wtedy, kiedy muszę :baffled:
Puls też miałam za wysoki (chociaż to może być podyktowane obciążeniem organizmu).

Martwi mnie to ciśnienie i szyjka :-( tak się cieszyłam, bo do tej pory było wszystko ok...

Dziewczyny - gratuluję udanych wizyt, cieszę się, że u Was wszystko jest w porządku :tak:
 
Ja też już po wizycie,maluszek zdrowy, waży 1200 g., ma wszystko na swoim miejscu ;-) i lekko zadarty nosek po mamusi :-D

Po ostatnich skurczach skróciła mi się nieco szyjka (na szczęście jest zamknięta) i mam podwyższone ciśnienie...
Kazał codziennie mierzyć i zapisywać, i oczywiście zrezygnować z możliwie jak największej ilości zajęć na uczelni - jechać tylko wtedy, kiedy muszę :baffled:
Puls też miałam za wysoki (chociaż to może być podyktowane obciążeniem organizmu).

Martwi mnie to ciśnienie i szyjka :-( tak się cieszyłam, bo do tej pory było wszystko ok...

Dziewczyny - gratuluję udanych wizyt, cieszę się, że u Was wszystko jest w porządku :tak:
Super ze maluszek zdrowy :tak: moze to cisnienie to jednorazowo ?? bo sie denerwowalas na wizycie . ja tak mialam . ale wiadomo mierz i sprawdzaj bo lepiej dmuchac na zimne . A z szyjka mam nadz ze bedzie wszystko dobrze ! trzymam&&&
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!!!!!!!!!!!!
U mnie tez wszystko zamkniete:tak: Dostalam leki na zylaki,mam ich sporo na prawej nodze i na wargach sromowych:baffled: Maly ma wszystko na miejscu,wazy ok kilograma:tak: jestem szczesliwa:-):happy:
 
ja tez juz po wizycie :) dziecko jeszcze nie jest ulozone glowa w dół ale powiedziała polozna ze jeszcze jest czas do 36 tyg. krew pobrana, cisnienie prawidłowe.
nastepna wizyta w 34 tyg, jak sie zaczna jakies bóle lub swedzenie to do szpitala natychmiast jechac ... i tyle hehe
 
dorka a wiesz cos wiecej nt zylaków sromu? Mi zawsze po porodzie wychodzą ale jak dotad nikt mi nie potrafł powiedziec co z nimi zrobic poza tym,z e cierpliwie czekac. Fakt w końcu się wchlaniały choc dlugo to trwalo ale po porodzie to jednak utrudnia życie, bo tak nie mozesz usiasc bo ciecie, tak, bo zylak..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry