reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Kilolek cieszę się bardzo, że u Ciebie dobre wieści:)
Annte super, że z córeczką wszystko ok...zazdroszczę ułożenia malutkiej, ale nie zazdroszczę zakazu seksu.
Justynamika trzymam kciuki:)
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :)
Ja tez dzis bylam u lekarza. Wszystko ok, cisnienie 110/60, serducho synka pieknie bije. Pierwszy raz mi zmierzono brzuch od dolu do gory. Kolejna wizyta za 4 tygodnie, a potem juz co 2. Zrobilam tez test na glukoze. Nie bylo najgorzej, choc kilka razy mi sie w trakcie picia cofalo, jednak 300ml to bardzo duzo do wypicia! Slabo mi sie zrobilo niecala godzine po wypiciu, ale potem jakos w miare, a po trzecim i ostatnim kluciu, to nawet glod przeszedl ;) wynikow u nas nigdy zadnych nie daja. Jesli bedzie cos zle, to skontaktuja sie w ciagu 5 dni, jeslibw normie, to poznam szczegoly za 4 tygodnie u lekarza.
 
reklama
Do góry