reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Kilolek - cieszę się, a kupki prania? przynajmniej mąż by Ci nie wyprał czerwonych z białymi;) - mój jest do tego zdolny - zaraz po tym jak wymyśli, który program ma włączyć:)
 
reklama
Witam,
Fiore, As trzymam za Was kciuki
Gratuluję udanych wizyt!
Kilolek odpoczywaj jak najwięcej.

Ja wczoraj uświadomiłam sobie, że też mam skurcze. Nie wiem, że nie wpadłam na to wcześniej. To takie stwardnienie macicy ciągnące w dół i mijające po paru chwilach/A może się mylę???
Nie zapytałam o to lekarza, bo już byłam po wizycie.
A lekarz mnie zbadał powiedział, że wszystko jest ok. Sprawdzał główkę Małej i serduszko. Długo się przypatrywał i już zaczęłam się denerwować, że coś jest nie tak, ale powiedział, że jest ok. Mała jest już obrócona główką w dół i raczej tak już zostanie bo jest duża i ma mało miejsca na odwrócenie.
Pytałam lekarza o to ciągniecie brzucha. Powiedział, że jest to normalne, ale lepiej dmuchać na zimne. Dużo odpoczywać, nie przemęczać się i dużo leżeć. Jak brzuch twardy to do łóżka. I co mnie trochę zmartwiło, choć ta sfera jest i tak nieczynna u nas jak narazie, to mam zakaz seksu, bo może to pobudzić macicę i może dojść do akcji porodowej :eek: R. się zbytnio nie zmartwił, choć myślę, że nie mówi prawdy, ale ja czuję niezadowolenie. No ale cóż jak mus to mus.
następna wizyta 01,03.
Poza tym jak już pisałam dostałam l4.
 
annte gratuluje udanej wizyty jak co to odpoczywaj:tak:
kilolek dobrze ze ok:tak:Wyprac jeszcze zdazysz:-D
justynamika trzymam &&&&& za wizyte:tak:
Wyobrazacie sobie ze za ok 3 miesiace bedziemy trzymac kciuki za porody:tak:
 
Dorka jak nie wczesniej jesli chodzi o te porody :eek: bo to w koncu róznie bywa . Jak widze na lutówkach ile juz jest rozpakowanych mam to dla mnie wszystko staje sie mozliwe .
 
moja kolezanka jest juz 37 tyg ciazy , skurcze ma juz tez od bardzo dawna a mimo wszystko na poród jeszcze sie nie zapowiada:eek: małej dobrze u mamusi i tyle:-D takze jak widac róznie to bywa :tak: to na naszym etapie zreszta normalne ,ale wiadomo stracha zawsze mozna sobie napedzic.
 
Kilolek - cieszę się, a kupki prania? przynajmniej mąż by Ci nie wyprał czerwonych z białymi;) - mój jest do tego zdolny - zaraz po tym jak wymyśli, który program ma włączyć:)
no mój tak smao. Jak byłam w sapitalu 2 tgodnie i ciuchy mi się kończyły to przez telefon robilismy pranie - o mówił co a ja na którą kupkę potem proszek mierzony filiżnką :-)
 
reklama
annte, kilolek gratuluję udanych wizyt!!!:-):-):-)

justynamika &&& :tak:



u nas żadnych skurczy na razie ani śladu... :no::tak: czasem brzuch twardnieje ale wiem że to mała się tak wypycha bo czuję po wnętrznościach... :-D:-D:-D
 
Do góry