reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Napisalam juz na ogolnym,ale sie "wyzale" i tutaj.
Po pierwsze,boje sie wizyty piatkowej u gina.Brzuch mnie boli od 3ech dni coraz mocniej,do tego dolacza sie bol w krzyzy,powiazany wlasnie z bolem brzucha-biore leki,leze i nic nie robie,ograniczam pc,tv i obciazania ogolne wzroku,ale i tak nie jest lepiej.Nie mowiac,ze znowu mam infekcje i ze "udalo mi sie" tak podraznic,ze z zewnatrz krwawilam(doznalam szoku widzac krew na papierze,wiec zrobilam dochodzenia...ufff...zewnetrzne obtarcie).
Nie wiem co bedzie,nie chce isc do szpitala bo naprawde nie ma kto sie moja coreczka zajac,a takie siedzenie posrod innych kobiet w oczekiwaniu,z problemami lub szczesliwych neo-mam,jakos mi sie nie "usmiecha".Czuje sie dobrze w domu,nawet jak normalne zycie mam ograniczone.
Do tego nie wiem co bedzie z wynikami krwi,bo jezeli anemi sie jeszcze bardziej powiekszyla,to czeka mnie (w najgorszym przypadku)przetoczenie krwi :-( Biore zelazo,witaminy i co jeszcze moge,ale nie jest dobrze.Sama po sobie to widze i czuje(oslabienie i bladosc calkowita).
A do piateku jeszcze 4 dni :-(
oj biedna, trzymam kciuki! &&&&&

Nie wiecie ile takich skurczy przepowiadajacych moze być? Regularne nie a ale jesli tylko znajduję sie w pionie - stoję, ruszam sie to mam od 5 do 15 na godzinę. Dużo mi sie wydaje. Nigdy aż tyle nie miałam
Jutro ide do gina, ciekawe mnie co powie.
 
reklama
p.s. As w witaminach ktore musze! brac sa tez proteiny zwierzece,biore je rzadko,bo musze byc ostrozna czy nie bede miala problemow,ale cos widze ze po nich wlasnie mam wymioty i biegunke...ale chociaz sie katuje,to jednak nadal sie staram cos w tym moim glupim organizmie przestawic(po co komu jasna cholercia nietolerancja na proteiny zwierzece?!?!?!?!?!)
Kilolek cos mi sie wydaje,ze bedzie najlepiej jak sie spytasz lekarza i &&&
 
oj biedna, trzymam kciuki! &&&&&

Nie wiecie ile takich skurczy przepowiadajacych moze być? Regularne nie a ale jesli tylko znajduję sie w pionie - stoję, ruszam sie to mam od 5 do 15 na godzinę. Dużo mi sie wydaje. Nigdy aż tyle nie miałam
Jutro ide do gina, ciekawe mnie co powie.
Czyli nie masz przepowiadających tylko czynnościowe .
Taką ilość dokładnie ja miałam teraz jak szłam do gina i niestety stwierdził rozwarcie zewnętrzne szyjki na opuszkę palca i chciał mnie załadować na oddział.
Jak się kładziesz i skurczy nie ma ,to znaczy ,że to nie są przepowiadające ,bo Braźtona to łapią bez względu na pozycję ,a czynnościowe tylko przy nadmiernym ruchu .
Dla mnie powinnaś brać rozkurczowe i jak najmniej ruchu przy tym .
Wiem ,że nie zawsze się da ,ale jak trzeba to trzeba .:sorry::sorry::sorry:

p.s. As w witaminach ktore musze! brac sa tez proteiny zwierzece,biore je rzadko,bo musze byc ostrozna czy nie bede miala problemow,ale cos widze ze po nich wlasnie mam wymioty i biegunke...ale chociaz sie katuje,to jednak nadal sie staram cos w tym moim glupim organizmie przestawic(po co komu jasna cholercia nietolerancja na proteiny zwierzece?!?!?!?!?!)
Kilolek cos mi sie wydaje,ze bedzie najlepiej jak sie spytasz lekarza i &&&
Ja łykam czyste żelazo z kwasem foliowym ,bo też mi morfologia na łeb na szyję leci ...
Moja dawka to 2 x 1 tabl.

Tardyferon-Fol 30 tabl. | Apteka pod Gryfem
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny żadnych skurczy!!!!!
fiore trzymaj się kochana
kilolek to leż do wizyty lub już dzwoń do lekarza powodzenia
ja mam czasem dziwne uczucie takiego rozchodznia przy uściu wiecie gdzie
i jak pcham wózek i za szybko idę to mam takie uczucie kolki macie coś takiego?
 
oj sory, padł, musze znaleźc i podladowąć... cholerka tylko gdzie on jest.
Ale spoko, spoko będe leżęc
 
Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki żeby wszystko się ułożyło. Fiore biedna Ty jesteś cały czas coś ale mały Leo wszystko wynagrodzi, Kilolek odpoczywaj i się nie denerwuj musi być dobrze. Resztę dziewczyn też serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za wizyty:-)
 
reklama
Heh dzieki dziewczyny za pozytywne mysli.Ma sie czlowiek,jak sie miec musi.Narzekac mozna,to sie narzeka ;-) Bedzie lepiej...tylko chcialabym juz byc przynajmniej w 32tyg,a nie w niepelnym 27:sorry:
 
Do góry