reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hejka

Czarnykocie i Ty i mąż spisaliście się na medal, maluszek zreszta też. Najgorszy pewnie pierwszy tydzień a potem to dla Was norma będzie

Lolitko ja z poza Londynu więc nie pomogę, latam z London Stansted ale ode mnie inny dojazd.

Aisha wydaje mi się że tu na forum można dodac tylko określoną liczbę linijek i znaków, pewnie przekroczyłaś.

Kretowinko ale super napisałaś o tych moherach w pełni popieram

A mi w końcu pojawią się brzucho i tak się cieszę, dziś trochę pobolewa ale napewno dlatego że się rozrastam :-):-):-)

Pozdrawiam resztę
 
a mnie dzisiaj strasznie boli glowa. nie jestem przyzwyczajona, bo normalnie nie miewam zadnych dolegliwosci. wzielam juz drugi apap, ale jest tak slaby, ze nie daje rady. a wy jak sobie radzicie z bolem w ciazy?
 
Paracatemol to mozna napewno, dolegliwosci ciążowe są super. A mi powoli przechodzą mdłości ale do ryby to mnie nikt nie namówi narazie a szkoda bo taka zdrowa
 
Kretowinka: w ciazy tylko paracetanol i nic wiecej. Ja mialam mega bole i mi dawali w szpitalu morfine a sama w domu moglam tylko para wziasc
 
Kretowinko - mnie do tej pory tylko 2 razy bolała głowa - ratowałam się apapem, ale mi przechodziło po jednej tabletce. Byłam wczoraj na usg - moje maleństwa mają już 4,5 i 4,37 cm i piękne serduszka. Jeden maluszek machał rączką do tatusia, a drugi się nam wypiął :-) Za 2 tygodnie idę na tzw genetyczne. No i w końcu dorobiłam się karty ciąży - czas najwyższy ;-) . Czarny kocie - gratuluje przeżytego pierwszego dnia w pracy i dzielnego tatusia :-) teraz pójdzie z górki.
 
lilonka- gratuluje karty ciazowej :))) no i ciesze sie ze maluchy cale i zdrowe :) ja mam prenatalne 19 pazdziernika, nerwy, nerwy, juz bym chciala zeby bylo po.
wszystkie dziewczyny od blizniakow- ogladalyscie juz wozki w internecie? wolicie te dwa obok siebie, czy jeden za drugim? macie jakies preferencje? (mnie sie podoba niemicki zoom)
 
reklama
Ja państwowo mam termin na 16. A prywatnie chyba pójdziemy 18 albo 19. Przez to że mi ostatnio ciąża młodsza o 5 dni wychodziła, to mam jakoś późnote badania. Ale wczoraj z usg już wyszło 11 tydzień i 1 dzień - czyli prawie jak z daty transferu. Ceny bliźniaczych powalają - mi podoba się tkf twinner twist - zaglądam na niemieckie stronki, a nóż się coś trafi w dobrej cenie.
 
Do góry