reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale super ze sie odezwałaś😊. Tez bym była mega dumna z syna na twoim miejscu 😍. Serio, jest czym się chwalić 😍.
Jak tam Twoje uprawy ogródkowe? Ja w tym roku nic nie robiłam z warzyw, tylko pomidorki koktajlowe do pojedzenia na bieżąco
Widzę, że z Kajtkiem możesz już sobie pogadać. Super czas. Nie wiem kiedy to zleciało.
Moje uprawy mają się całkiem nieźle. Pierwszy sezon mam szklarnie, fajna sprawa. Jestem w trakcie sezonu pomidorowego i paprykowego . Przerabiam na różne sposoby.
Mam jeszcze podstawowe warzywa typu marchewka, pietruszka, por i seler itp.
Lubię coś tam sobie pogrzebać ale na ograniczonej powierzchni bo jednak trochę pracy przy tym jest. No i zawsze przypomina mi się twój tekst o kawie na tarasie 🤣🤣🤣 nie mowy aby spokojnie się napić hehe. Choć nie należę do osób pedantycznych i jakaś marycha rośnie w pomidorach.
 
Co tu taka cisza ;)
Chciałam wam się troszkę pochwalić. W lipcu podeszłam do transferu . Udany ;)
Czekam na prenatalne na koniec września mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
Czasami nie mogę uwierzyć że po 6 transferach , zmianie kliniki udały się dwa transfer ostatnie pod rząd 😍.
Gratulacje👍😃
 
Co tu taka cisza ;)
Chciałam wam się troszkę pochwalić. W lipcu podeszłam do transferu . Udany ;)
Czekam na prenatalne na koniec września mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
Czasami nie mogę uwierzyć że po 6 transferach , zmianie kliniki udały się dwa transfer ostatnie pod rząd 😍.
Juuuz prenatalne?
Jak się czujesz? Zero objawow??
 
Co tu taka cisza ;)
Chciałam wam się troszkę pochwalić. W lipcu podeszłam do transferu . Udany ;)
Czekam na prenatalne na koniec września mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
Czasami nie mogę uwierzyć że po 6 transferach , zmianie kliniki udały się dwa transfer ostatnie pod rząd 😍.
No co ty🤩🤩🤩. Ale czad❤️. Delikatnie zazdraszczam i gratuluję z całego serca ❤️❤️❤️. Czekam na dalsze wieści ❤️
 
Właśnie objawów pełno.
Pierwsza ciąża do połowy pracowałam czasami mnie zemdliło, a teraz ful zestaw . Najpierw zaparcia a teraz mdłości I wymioty ale chyba już przechodzi i szykuje się lepszy czas ;)
A jak u was ?
O rety, wspolczuje:/ ja tak mialam x 2…
No u nas pierwsza infekcja corki zaliczona:) ogolnie do przodu! Czuje juz mocne przebidzcowanie mozgu powoli… jedno gada drugie piszczy. Jak gadajace zacznie piszczec, male się drze w nieboglosy😂😂😂
Potem zaczynam ja drzec się😂😂😂
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie troche …

Mamy jesXze 3 zarodki uzyskane przed refundacja .
Za niedługo będziemy mieli wizytę kwialifikujaca na której lekarz pobierze też wszystkie niezbędne wymazy .
Najpierw uzyskałam info ze wszystko odbędzie sie w ramach refundacji a dziś dzwonili ze sami musimy za tą wizytę i badania płacić . Czy tak to się u was w klinice odbywa ?
 
Do góry