reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aisha :wściekła/y: no co za ludziska wredne ----szkoda slow.....


A ja dziewczynki jutro pierwszy dzien do pracy...synek z mezem zostaje na tacierzynskim. Mam mieszane uczucia....przede wszystkim tesknota. No nic jakos sie wytrybie w robote i mam nadzieje,ze 8 godzin szybko zleci.
A wiecie co najlepsze,ja wracam do pracy a prawdopodobnie zaczynaja sie u mnie problemy reumatologiczne.Zrobilam krew i wyszlo zapalenie.Od razu dostalam papier na tomografie.Plecy bola,jade na lekach....oby to wszystko,nie rozkrecilo sie bardziej,bo zwolnionko mnie czeka :dry::dry:
 
reklama
czarnykocie- napisz jak ten pierwszy dzien minal, to musi byc niezla trauma po calym tym czasie spedzonym tylko z dzidzia. ale moze tez rodzaj ulgi? trzymam kciuki zeby bylo wszystko fajnie :)
 
Witajcie moje drogie!!! Dawno mnie nie było,a to dlatego,ze wole nic nie czytać i przez to jestem tez spokojniejsza:-). Widzę,ze rodzą nam sie piękne dzieci i takowe tez nam rosną w łonach:-).
A mój dzidzius mam nadzieje rośnie prawidłowo,do kolejnego usg zostało nam 2.5 tygodnia. Stresuje sie jak kazda kobieta,ale nauczylam sie rozsadnie do tego podchodzic.Niedawno zaliczylam pierwsze omdlenie po wizycie w sklepie rybnym:-). Niestety,nawet z rozsądku nie dam rady jeść ryb,co kiedyś je uwielbialam. Codziennie mam mdłości calodniowe,jestem zmęczona i popoludniowa drzemka wliczona jest w pakiet:-). Zaparcia mam już trochę mniejsze,bo poprosiłam lekarza o jakiś medykament i poczestowal mnie syropem,który robi dobra robotę:-). Nie chciałam chemii,ale naturalne wspomaganie w ogóle nie pomagało:-).
Sciskam wszystkie mocno i życzę dużo,dużo zdrowia!!!!!!
 
Lilonka w ciąży chodziłam do prof.Tupikowskiej,ona przyjmuje na Energetycznej(na wprost ZUS) a teraz chodzę do dr Matczak-Giemza,przyjmuje w Enel medzie.Giemza jest dokładniejsza przy badaniu,ma czas,nie spieszy się.
Czarnykot powodzenia w pracy,bedzie dobrze i nie martw się,mąż da radę z synkiem
Magdusia gratuluję córeczki
Zosiu fajnie,że wszystko jest w porządku

Miłego dnia dziewczynki
 
Jestem i niosę dobre wieści:-) Jest serduszko 120 uderzeń/minutę, widać małego ludzika, karta ciąży też założona :laugh2: Spełnia się moje największe marzenie! :tak: Mam sporo badań do zrobienia. postanowiłam, że będę prowadzić ciąże w 2 miejscach- na NFZ i prywatnie. Przez to, że poroniłam wczesniej, dostane skierowanie na NFZ na test PAPPA i USG połówkowe takze super!
 
Aisha, ja tak samo jak Ty, tez w dwoch miejscach. przeciez skoro panstwo nic nie doklada do naszych kosztow poniesionych w ramach lat staran i kosztow procedury IVF, to niech chociaz badania na NFZ robia. chyba nie prosimy o zbyt wiele?
 
Dziewuszki - ja też prowadzę ciążę w 2 miejscach;-) ale w żadnym mi jeszcze karty ciąży nie założyli:wściekła/y: normalnie masakra. Byłam dziś na drugiej konsultacji u endokrynologa - hmm cała reszta badań w porządku - przeciwciała, usg tarczycy, próby wątrobowe. Jak na razie żadnych leków nie dostałam, kontrola tsh, ft3 i ft4 za 3 tygodnie.
Aisha - spokojnych 8 miesięcy:-) Mi nikt nie powiedział jakie jest tętno bejbików, ani nie dali posłuchać:no: Ale chce iść w piątek, to nie popuszcze ;-)
Karamelku - mi powoli mija awersja do mięcha i ryb. Mdłości też od kilku dni się uspokoiły. Ale za to zaczyna mnie ciągnąć do słodkiego.
 
Ja nie slyszalam niestety bo doplera nie maja, ale jak pojade na nastepna wizyte w inne miejsce to juz tam poslucham na pewno:) A powiedzcie, mowilyscie jednej i drugiej lekarce czy lekarzowi ze prowadzicie ciaze w innym miejscu tez? Czy sie nie przyznajecie?
 
reklama
ja mowilam, bo chcialam dostac skierowanie na badania zlecone przez prywatna gin. nie bylo problemu, tym bardziej, ze w przychodni panstwowej nawet nie ma aparatu do usg...
a doplera podlacza sie chyba najwczesniej w 9 tyg, ja mialam serduszka w 7tyg i chcialam to nagrac, ale gin mi powiedziala ze w tak wczesnej ciazy nie podlacza sie dopplera, bo to moze zaszkodzic ciazy. dziwne mi sie to wydalo, ale moja gin to konkretna babeczka i mam do niej pelne zaufanie, wiec pewnie tak jest. zreszta ksiazka o ciazy potwierdza to o tyle, ze mowi ze dopiero w 9-10 tyg mozna uslyszec serduszka przez dopplera.
 
Do góry