reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wesolych Swiat mamuski.Spokojnych,radosnych i wspanialych :tak:

A ja dzis pospalam :-p Mezus zabral synka rano i dal mi odpoczac,co prawda tylko 2 godzinki,bo maluszek cyca sie domagal,ale uwiezcie ze od razu inaczej na oczy widze hehe.Takie male szczescie a potrafi nocnym karmieniem wymeczyc ;-)
 
Szarlotko cudowny synek :tak:

Moj maluszek juz prawie 4 kg ;-) Robi sie z niego maly klusek hehe,ale i tak jestem szczesliwa,ze tak ladnie na wadze przybiera. Lubi sobie pojesc chlopaczek:-p
 
Kochane Dziewczynki, jak to dobrze mieć z Was wsparcie. Dziękuję Wam za to. Przy Was się czuję, że ktoś mnie rozumie i że jeszcze nie zwariowałam ( do reszty) z tymi moimi zmartwieniami :-D
Życzę spokojnych Świąt, pełnych miłości do naszych kochanych małżonków i dzieciaczków ( tych wyklutych głodomorków i tych jeszcze w brzuszkach).

Juditka, a co do suwaczka, to kliknij na któryś z naszych suwaczków i przejdziesz na stronę z wszystkimi suwaczkami świata :) Tam wybierasz, jaki chcesz i krok po kroku ( według podanych zasad) go sobie zmontujesz. :) Pozwodzenia!
 
Ostatnia edycja:
matylda dziekuje, jedyna rzecza ktorej nie wiem jak zrobic to gdzie tego linka z suwaczkiem wkleic, dodac go w sygnaturce jako obrazek html czy jak? bo stworzylam juz suwaczek tylko co dalej
 
Cześć dziewczyny!! Już po świętach..nie oddzywałam się długo bo niestety w szpitalu byłam..jakieś silne zatrucie miałam i dopiero mnie wypuścili i w domku powoli dochodzę do siebie,na szczęście z synkiem wszystko wporządku-co najważniejsze.
kot-synek piękny..naprawde ciasteczko do schrupania:)
 
Dziewczyny i po świętach...czas leci...już niedługo i będą z nami nasze ukochane szkrabki:-)
Czarnykot to fajnie,ze synuś lubi sobie pojesć:-)pewnie niesamowite uczucie karmic piersią? Moje koleżanki mają laktatory i jak chcą wyjsc na dłuzej niz 2 godziny to odciagają pokarm i zostawiaja w butelce,mąż moze wtedy nakarmić
Matyldo ja gdzies wyczytałam,ze brzuch obniża sie 2 tygodnie przed porodem,mój gin na ostatniej wizycie pytał sie mnie o to.Ponoc nie da sie tego nie zauważyć,jest to odczuwalne
Isia25 to współczuje z zatruciem:-( ja sie po wigili strułam,na szczescie trzymało mnie tylko 1 dzien i juz mi lepiej,ale pół nocy spedziłam w łazience
 
Ostatnia edycja:
no wlasnie - po swietach i 1kg dodatkowy na plusie:) ale se nie odmawialam... jadlam przez 3 dni moje ulubione kluski z makiem tonami:) dobrze ze nic nie pieklam z ciast bo wogole bym chyba jak beczka sie utuczyla

kasia - a Ty juz tez tak blisko. pewnie ciezkawo na maksa w tych ostatnich tygodniach jest.... odliczanie rozpoczete
 
Witam

Gratulacje dla mam wspaniałych chłopaków :)


Mam pytanko dziewczyny, zrobiła mi się opryszczka na ustach ( pewnie w święta ktoś z rodziny mi sprzedał!!!!! ), czy ja mogę czymś smarować ?
Wiem, że może być niebezpieczna dla dziecka.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry