reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czesc babencje[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️tak mysle ze w 22 tyg moge sie „ juz” ciezarowka nazwac i to taka podwojna[emoji23]podczytuje was regularnie i nastawiam na Time of my Live od poczatku[emoji23]Co prawda nie siedze jeszcze w papkach i zabkach , a w wyprawce i ogarnianiu nie przespanych nocy[emoji23]ale mysle ze powtorka z rozrywki po 18 latach dobrze mi zrobi[emoji173]️
To Ty już masz 18latka/latke na koncie?:)
 
Dziewczyny o co chodzi z ta poduszka, bo ja jej nie mam?:) śpię na boku i w miarę się wysypisk, ale boli mnie kręgosłup na nad pupa czy ona na to tez pomaga?:)
 
Dziewczyny o co chodzi z ta poduszka, bo ja jej nie mam?:) śpię na boku i w miarę się wysypisk, ale boli mnie kręgosłup na nad pupa czy ona na to tez pomaga?:)

Ja sie ucze aktualnie na niej spac, bo moge tylko na boku. Wkladam ja doslownie „ miedzy nogi” ( bez skojarzen prosze[emoji23])i mamwrazenie ze odciazam troche kregoslup ledzwiony i biodra.
 
reklama
Do góry