reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Spanie to moj aktualny problem, na plecach nie daje rady, te poduszki ciazowe wkurzaja mnie bardziej niz pomagaja, a na bokach ...[emoji85][emoji85][emoji85]biodra mnie bola i czuje jak dzieci sie kotluja.Spie po 2-3 godz.
A wyprawka w sumie gotowa pomijajac pare *******.No i ciezarowke pampersow musze zamowic[emoji23]
Ja też nie mogłam spać w ciąży. Ból bioder i rwanie aż do kolan i ten nieszczęsny zespół cieśni nadgarstka. Marzyłam żeby urodzić i spać na brzuchu. Teraz zamiast bólu budzi mnie Jasiek, a spać na brzuchu nie mogę przez big cycki:-D. Ach...jakie to piękne.
Dobrze Cię tu widzieć:).
 
reklama
Ja też nie mogłam spać w ciąży. Ból bioder i rwanie aż do kolan i ten nieszczęsny zespół cieśni nadgarstka. Marzyłam żeby urodzić i spać na brzuchu. Teraz zamiast bólu budzi mnie Jasiek, a spać na brzuchu nie mogę przez big cycki:-D. Ach...jakie to piękne.
Dobrze Cię tu widzieć:).

To mnie pocieszylas[emoji23][emoji23][emoji23]czekam az sie mlodym czkawka zacznie, to chyba sobie wogole odpuszcze.Zespol ciesni tez mam[emoji23]pocieszam sie ze jeszcze 3,5 miesiaca[emoji120]
 
To mnie pocieszylas[emoji23][emoji23][emoji23]czekam az sie mlodym czkawka zacznie, to chyba sobie wogole odpuszcze.Zespol ciesni tez mam[emoji23]pocieszam sie ze jeszcze 3,5 miesiaca[emoji120]
W jednej ręce odpuściło w dniu porodu, w drugiej jeszcze miesiąc nie miałam czucia w kciuku. Teraz jest już super, więc się nie martw :)
A w ciąży pomagał basen, po godzinnym pływaniu padałam jak mucha:D
 
@Jaskolcia gratuluję ciąży, nie wiedziałam, że jesteś brzuchata [emoji3526] my narazie przez 3 miesiące mamy opiekunkę z racji tego, że przez ten okres ja mam podwójne wynagrodzenie. Potem ma iść do żłobka i mocno się obawiam tego...narazie ma rok i ani razu chora nie była jakoś porządnie
Dziękuję:)

A jak Twoje samopoczucie przed powrotem do pracy?
 
reklama
Dziewczyny pytanie mam,czym smarować Blizne po cc ?
Bo jakoś brzydkie zgryzienia mi się tobie nad szwem a na samym szwie też nie jest lepiej
 
Do góry