reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie w domu 20 stopni, a w sypialni 18 stopni. Od Dziadków usłyszałam ostatnio, że mamy zimno i powinnam Małej na body ubrać kaftanik, bo jej zimno.
Trzymajcie kciuki, córa poszła dzisiaj do żłobka po dwóch tygodniach.

Zapomniałam napisać, że wczoraj wizytowałam i wszystko ok. Nie udało się zrobić pomiarów, bo Mała obrócila się w kierunku krzyża. Gin ma nadzieję, że za 3 tygodnie zmieni pozycję żeby można zrobić pomiary i sprawdzić narządy w polówkowym.
Kajtek przy - 1 na dworzu darł się bo mu założyłam rękawiczki na spacer... Po zdjęciu od razu zasnął :)
 
Na reszcie kochana. Ja już tutaj jestem. Chociaż na razie cichaczem :)
Czesc babencje[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️tak mysle ze w 22 tyg moge sie „ juz” ciezarowka nazwac i to taka podwojna[emoji23]podczytuje was regularnie i nastawiam na Time of my Live od poczatku[emoji23]Co prawda nie siedze jeszcze w papkach i zabkach , a w wyprawce i ogarnianiu nie przespanych nocy[emoji23]ale mysle ze powtorka z rozrywki po 18 latach dobrze mi zrobi[emoji173]️
 
Kajtek przy - 1 na dworzu darł się bo mu założyłam rękawiczki na spacer... Po zdjęciu od razu zasnął :)
My jak bylysmy w Polsce w temp 3C rekawiczka sie troszke zsunela i odslonila 1cm nadgarstka w trakcie spaceru z Dziadkiem to tak na niego nakrzyczala pokazujac ze ma jej to poprawic, ze die zestresowal [emoji23][emoji23]
 
reklama
Dziewczyny pomocy...wsparcia i dodajcie otuchy że nie jestem w tym sama...albo ja śpioch straszny albo to naturalne. W nocy śpię łącznie 5-6 godzin po odliczeniu karmień małego , czy to naturalne ? Czuję się jak zoomby i tak wyglądam
Niestety u mnie 6 godzin lacznie to i tak sporo, są noce co wstaje co godzine, później nie mogę zasnac i nastepnego dnia padam na twarz, ale okazuje się, że do zmęczenia tez się można przyzwyczaić. Liczę, ze kiedyś będzie lepiej:-)
 
Do góry