reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No ja tez caly czas sobie odmawialam ale we wtorek bylam z rodzicami i same kurki o dziwo wiec tym razem zjem ;)
Ja się właśnie trochę obawiam, że grzyby mogą być zbyt ciężkie jak dla mnie a tak je kocham.
Mam jeszcze zasuszone prawdziwki z zeszłego roku i zaglądam na nie ale chyba sobie daruję. :(
Smacznego. [emoji8]
 
reklama
Z chicco. Dużo di niego wejdzie a laktatot za kazdym razen trzeba wysterylizoeac, buteleczki, czasen smoczka, lyzeczki ktorymi daje esumisan. Wczesniej wypazalismy w podgrzewaczu z lidla bo tez ma taka funkcje ale syf kolo.tego stradzny i trzeba bylo to robic na kilka razy a tu cyk bryk i.gotowe
Super popatrze. Widzialam ze Aventa ma taki do mikrofali tez
 
Ok dzieki za rade avente tez kupie a smoczki pasuja do tej wiekszej te od 1 dni zycia
Właśnie jeśli zakładamy, że będziemy karmić piersią (optymistycznie), to jaką najlepiej kupić butlę? Aventy są teraz najlepsze?
W razie czego miałyście mm? Jakiej firmy? Czy to ma znaczenie? Muszę się rozeznać czy jest jakieś specjalne mm dla wcześniaków.
Tyle mam wątpliwości. [emoji26]
 
Właśnie jeśli zakładamy, że będziemy karmić piersią (optymistycznie), to jaką najlepiej kupić butlę? Aventy są teraz najlepsze?
W razie czego miałyście mm? Jakiej firmy? Czy to ma znaczenie? Muszę się rozeznać czy jest jakieś specjalne mm dla wcześniaków.
Tyle mam wątpliwości. [emoji26]
Ja kupiłam butelki antykolkowe z TT i dopiero od miesiąca użytkujemy, tylko dlatego, bo powoli kończę przygodę z kp. Szkoda mi tego, bo to tylko pierwszy miesiąc był problematyczny. Teraz to sama wygoda i przyjemność!

Miałam mm 3sztuki w saszetce z HiPP. Taki też podaje teraz młodemu, ale kończy się nam już opakowanie i chce spróbować teraz Bebilon. Wydaje mi się lepszy w składzie.

Ewunka a kiedy Marcelina usiadla? Nie pamiętam już [emoji27]
 
Właśnie jeśli zakładamy, że będziemy karmić piersią (optymistycznie), to jaką najlepiej kupić butlę? Aventy są teraz najlepsze?
W razie czego miałyście mm? Jakiej firmy? Czy to ma znaczenie? Muszę się rozeznać czy jest jakieś specjalne mm dla wcześniaków.
Tyle mam wątpliwości. [emoji26]
Nie ma specjalnego mm dla wcześniaków. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. W zależności czy chłopcy będą mieli problemy brzuszkowe. Ja kpi ale wprowadzam Zosce bebilon Pepti bo po innych brzuszek boli. Butelka w zależności. Ja uważam, ze aventa są Ok. Miałam z mam i br Browna i mi się nie sprawdziły. Z Browna mleko się wylewało jakaś nieszczelna ta butla była.
 
Właśnie jeśli zakładamy, że będziemy karmić piersią (optymistycznie), to jaką najlepiej kupić butlę? Aventy są teraz najlepsze?
W razie czego miałyście mm? Jakiej firmy? Czy to ma znaczenie? Muszę się rozeznać czy jest jakieś specjalne mm dla wcześniaków.
Tyle mam wątpliwości. [emoji26]
Marcelina jadla nan dla wcześniaków przez miesiac potem nan 1 a od 3 miesiaca nutramigen z powodu skazy bialkowej .Nie miałam mm w domu ale my wychodząc ze szpialala po 10 dniach juz dokarmialismy na moim miala drastyczne spadki cukru .....
Miałam zestaw startowy avent 4 butelki .
Najpierw jadła z 60 potem z 260 a z malych piła wode
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie ma specjalnego mm dla wcześniaków. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. W zależności czy chłopcy będą mieli problemy brzuszkowe. Ja kpi ale wprowadzam Zosce bebilon Pepti bo po innych brzuszek boli. Butelka w zależności. Ja uważam, ze aventa są Ok. Miałam z mam i br Browna i mi się nie sprawdziły. Z Browna mleko się wylewało jakaś nieszczelna ta butla była.
Marcelina jadla to
Screenshot_20181004-135940_Chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181004-135940_Chrome.jpg
    Screenshot_20181004-135940_Chrome.jpg
    210,4 KB · Wyświetleń: 440
Do góry