reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hubkowi raz sie zrobilo. Posmarowalam raz weleda i super. Choc wiem.ze np u Ewunki efekt byl.gorszy po zastosoeaniu weledy. U nas pomogło bardzo i ma dobry sklad
U mnie po po weleda były oparzenia prawie z strupkami przez 1 noc .....
Pomogł tormentiol . Byłyśmy z tym u lekarza bo dalej smarowałam weleda bo nie przypuszczałam ze to od tego przepisał sterydy i masc z cynkiem ( srednio pomoglo) tormentiol 2 x i dupka jak nowa
 
Czesc dziewczyny, jestem w 7tyg i zaczelam czytac o zasniadzie gdy jest wysoka beta. Mialam jeden zarodek transferowany. Czy ktoras miala tak wysoka bete? 9dpt 232, 12dpt 1'000, 15dpt 3'400, 20dpt 14'500, 26dpt 39'300. Czy przy tak wysokiej becie dobrze sie skonczylo, bez blizniakow, bo szanse na blizniaki sa bardzo male.
Ja mialam
7 dpt 88
9 dpt 200
16 dpt 16000
Marcelina ma 9 miesięcy i ma sie świetnie.
20181003_192350.jpg
wybierz sie na Usg
 

Załączniki

  • 20181003_192350.jpg
    20181003_192350.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 433
A co do butelek kupowalyscie ta 60ml Aventu. Ja narazie mam jedna tomy trippe jedna canpolu dla dzieci 0+ Avent widzialam ze wieksze butelki ma 1+
Miałam startowy avent 2x 60 ml 2x 260 kupiłam potem lovi chicho y dr brawn bo Marcelina sie ksztusiła mlekiem i najlepszy dla nas dr brawn teraz jje z aventu 260 ( porcjie 150)
 
Z chicco. Dużo di niego wejdzie a laktatot za kazdym razen trzeba wysterylizoeac, buteleczki, czasen smoczka, lyzeczki ktorymi daje esumisan. Wczesniej wypazalismy w podgrzewaczu z lidla bo tez ma taka funkcje ale syf kolo.tego stradzny i trzeba bylo to robic na kilka razy a tu cyk bryk i.gotowe
My nie sterylizowałysmy nigdy przed 1 uzyciem wyparzałam wrzątkiem a potem myłam pod kranem .
 
reklama
Do góry