reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie ma specjalnego mm dla wcześniaków. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. W zależności czy chłopcy będą mieli problemy brzuszkowe. Ja kpi ale wprowadzam Zosce bebilon Pepti bo po innych brzuszek boli. Butelka w zależności. Ja uważam, ze aventa są Ok. Miałam z mam i br Browna i mi się nie sprawdziły. Z Browna mleko się wylewało jakaś nieszczelna ta butla była.
Ja kupuje z kazdej firmy po jednej i befe testowac a pozniej dokupie te ktore beda najlpepsze
 
Ja kupiłam butelki antykolkowe z TT i dopiero od miesiąca użytkujemy, tylko dlatego, bo powoli kończę przygodę z kp. Szkoda mi tego, bo to tylko pierwszy miesiąc był problematyczny. Teraz to sama wygoda i przyjemność!

Miałam mm 3sztuki w saszetce z HiPP. Taki też podaje teraz młodemu, ale kończy się nam już opakowanie i chce spróbować teraz Bebilon. Wydaje mi się lepszy w składzie.

Ewunka a kiedy Marcelina usiadla? Nie pamiętam już [emoji27]
1 raz ciagnac sie za kołdre jak miała 7.5 miesiąca ( 6.5 korygowanych) teraz ma 9.5 ( 8.5 korygowanych) i człopie przy meblach
 
Nie ma specjalnego mm dla wcześniaków. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. W zależności czy chłopcy będą mieli problemy brzuszkowe. Ja kpi ale wprowadzam Zosce bebilon Pepti bo po innych brzuszek boli. Butelka w zależności. Ja uważam, ze aventa są Ok. Miałam z mam i br Browna i mi się nie sprawdziły. Z Browna mleko się wylewało jakaś nieszczelna ta butla była.
Zobaczcie czy jest Nutraprem w Pl. To jest specjalne mleko dla wczesniakow. Jest jeszcze jedno ale uciekła mi nazwa. Jak sobie przypomnę to napisze.
Moja była na nim rok bo nie przybierala wystarczająco na wadze.
Z butelek nam się sprawdzały aventa głównie x
 
reklama
Do góry