reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My spimy w rozkach i jal dla mnie to jest super rozwiazanie. Najlepiej jeszxze jakby byl.wiazany. taki mam tylko jeden.
U mojego synka otulacz sie nie sprawdził bo chyba go nir umialam.zawiazac:) ale spieorek mysle ze tez fajna sprawa tylko jak sie na cos zdecydujesz to wez kilka sztuk bo my czasem i 3 razy w nocy zmieniamy bo posika:)
Oj z tym przelewaniem to jest dramat. Dziś w nocy przebierałam pampa, który miał cały pasek żółty, a plecy mokre po łopatki. Niby pamp taki wynalazek a tyle z nim problemu co z tetrą, tylko trzeba prać ubranka a nie pieluchy8-)
 
reklama
Nie. Mam kilka tych butelek i nic się nie dzieje ja bym reklamowała. A jak robie mleko trzy razy wstrząsne i już mam rozpuszczony proszek irobie to juz z włożona rurka, ale to może od mleka w proszku zalezy. Chociaż raz wlałam wrzątek na spacer to jakby mi wystrzeliła to chyba od ciśnienia bo ta rurka.
To z wrzatkiem tez tak mam. Gdybym karmila tylko z butli to bym reklamowala a tak to sobie daruje bo bym została tylko z butla z laktatora i mala z aventu. Ale jest to wkurzajace i gdyby to bylo jeszcze tylko w jednej butelce a to z obu sie leje. Albo jak termos mi sie w wozku przewroci to tez butelka mokra a w tym mleku hipp comfort robia sie grudki i trzeba to porzadnie strzepac
Nie wolno wlewac wrzatku do plastikowych butelek. Zachodzi wtedy reakcja chemiczna i wydzielaja sie szkodliwe dla zdrowia substancje.
 
A co do butelek kupowalyscie ta 60ml Aventu. Ja narazie mam jedna tomy trippe jedna canpolu dla dzieci 0+ Avent widzialam ze wieksze butelki ma 1+
Ja miałam od razu tą 125 ml. Kupowanie mniejszej było dla mnie bez sensu bo za chwilę dziecko pije więcej i trzeba wymienić na większą. Ja mam wszystkie z Aventa i dla mnie lepsze niż Tomme.
 
Oj z tym przelewaniem to jest dramat. Dziś w nocy przebierałam pampa, który miał cały pasek żółty, a plecy mokre po łopatki. Niby pamp taki wynalazek a tyle z nim problemu co z tetrą, tylko trzeba prać ubranka a nie pieluchy8-)
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy chłopiec czy dziewczynka, ale u mnie nigdy się tak nie zdarzyło. Jakie pieluchy kupujesz i jaki rozmiar?
 
Tez sie zastanawiam nad sterylizatorem hmm bo ja bym pilnowala odpazania tych wszystkich butelek ale raczej nie wierze zeby emek tak robil [emoji23][emoji23][emoji23] a jaki kupilas
Z chicco. Dużo di niego wejdzie a laktatot za kazdym razen trzeba wysterylizoeac, buteleczki, czasen smoczka, lyzeczki ktorymi daje esumisan. Wczesniej wypazalismy w podgrzewaczu z lidla bo tez ma taka funkcje ale syf kolo.tego stradzny i trzeba bylo to robic na kilka razy a tu cyk bryk i.gotowe
 
reklama
Do góry