reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Właśnie jeśli zakładamy, że będziemy karmić piersią (optymistycznie), to jaką najlepiej kupić butlę? Aventy są teraz najlepsze?
W razie czego miałyście mm? Jakiej firmy? Czy to ma znaczenie? Muszę się rozeznać czy jest jakieś specjalne mm dla wcześniaków.
Tyle mam wątpliwości. [emoji26]
Ja optymistycznie zakładałam, że będę karmić piersią i nie kupowałam żadnych butli ani laktatora. I się udało:)
Zakładałam też , że nie kupię smoczka - tu niestety poległam po 3 dniach:p:D.
Kochana nie martw się na zapas. Teraz są czasy, że nawet jak Ci czegoś zabraknie, to do godziny możesz to mieć (sklepy, apteki całodobowe).
 
reklama
Do góry