reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@RedHotChiliPepper28 zostalysmy na placu boju :D @Barburka juz ma swoje szczescie. @Iskra_82 a Tobie nie powinni juz wywoływać?

Jak tak dalej pójdzie to też mnie wyprzedzisz :p te moje dziecko jakieś leniwe i nie rozumie, że pewne objawy sugerują iż powinna już wyjść na światło dzienne heh. Mnie dziś @Iskra_82 cały dzień chodzi po głowie, może zaraz dowiemy się, że też już urodziła :-D
 
reklama
Jejku ja to mam do tej pory dobrze mały ma 2 I pół miesiąca i od 2 miesięcy przesypia całe noce A wcześniej budził się raz tylko na jedzenie.Znajoma doradzala żeby wybudzac na jedzenie w nocy ale inni mówili że jak ładnie przybiera to po co.Nawet po 10 godzinach bez jedzenia z rana wita mnie pierwsze uśmiechem od ucha do ucha.Mam nadzieję że długo tak będzie bo co noc przespana to w dzień więcej siły na wszystko!
Moja Lena budziła się na mleko ok 3 w nocy, a czasem w ogóle. Dodam że ona już o 21 śpi po kąpieli i butelce..A teraz jak wstaje o 3 to daje jej smoczka lub rumianku bo wodą pluje i idzie spac dalej..
 
Jak tak dalej pójdzie to też mnie wyprzedzisz :p te moje dziecko jakieś leniwe i nie rozumie, że pewne objawy sugerują iż powinna już wyjść na światło dzienne heh. Mnie dziś @Iskra_82 cały dzień chodzi po głowie, może zaraz dowiemy się, że też już urodziła :-D
Moj lekarz to chyba należy do tych z serii wyjdzie jak będzie chciało. o cesarke ani słowa. albo urodze albo nie. A jak mówię że jestem waga przerażona to mi mówi że spokojna mam być. ale nie umawia na cc. jak się zacznie to się zacznie. za tydzień w środę mam zglosic sie do niego do szpitala zeby zdążył i zmierzył młodego bo to będzie prawie termin. On chyba nie z tych którzy umawia na cc bo przecież po co wyciągać malego wcześniej.... ehhh... dzos ciężko było zmierzyć malego bo pod skosem i wyszlo ze waży tyle ile na koniec sierpnia czyli 4300
 
Moj lekarz to chyba należy do tych z serii wyjdzie jak będzie chciało. o cesarke ani słowa. albo urodze albo nie. A jak mówię że jestem waga przerażona to mi mówi że spokojna mam być. ale nie umawia na cc. jak się zacznie to się zacznie. za tydzień w środę mam zglosic sie do niego do szpitala zeby zdążył i zmierzył młodego bo to będzie prawie termin. On chyba nie z tych którzy umawia na cc bo przecież po co wyciągać malego wcześniej.... ehhh... dzos ciężko było zmierzyć malego bo pod skosem i wyszlo ze waży tyle ile na koniec sierpnia czyli 4300
To przy tej wadze na prawde byn sie na cc upierala. Pamietaj ze zawsze mozliwy jest blad pomiaru. Hubcio w czwartek na usg wazyl niby 3750 a w piątek urodzil sie 3900
 
To przy tej wadze na prawde byn sie na cc upierala. Pamietaj ze zawsze mozliwy jest blad pomiaru. Hubcio w czwartek na usg wazyl niby 3750 a w piątek urodzil sie 3900
Też zamierzam się upierać przy cc ale boje sie tego że skurcze sie zaczną w nocy i trafię na kolesia z serii" a urodzisz" itp.
 
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.

Gratulacje!! W końcu masz swój największy Skarb!! [emoji7][emoji173]️ jest śliczna!
 
reklama
Do góry