reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Też zamierzam się upierać przy cc ale boje sie tego że skurcze sie zaczną w nocy i trafię na kolesia z serii" a urodzisz" itp.
A co di skurczy to od ich poczatku do porodu uplywa kilka godzin. Ja w nocy przed cc zaczelam miec skurcze, w sumie juz o 22 wyszly na ktg ale jeszcze nieregularne, o 8 juz byly regularne co 7 minut a o 9.32 miesiac temu uridzil sie on❤
 
reklama
Moja Lena budziła się na mleko ok 3 w nocy, a czasem w ogóle. Dodam że ona już o 21 śpi po kąpieli i butelce..A teraz jak wstaje o 3 to daje jej smoczka lub rumianku bo wodą pluje i idzie spac dalej..
Mówię do męża że czasami wolę żeby mały się w nocy budził na jedzenie raz bo bym miała większą motywację do wstawiania A i tak się budzę o 3 po budziki na odciaganie mleka i tak mi się nie chce
 
Mówię do męża że czasami wolę żeby mały się w nocy budził na jedzenie raz bo bym miała większą motywację do wstawiania A i tak się budzę o 3 po budziki na odciaganie mleka i tak mi się nie chce
Musisz? Masz nawal mleka czy boisz sie ze jak nie odciagniesz to będziesz tracic pokarm? Ja bym tam chyba nie wstawala ale to ja:) teraz 2 do 3 razy wstaje do Hubcia
 
Moj lekarz to chyba należy do tych z serii wyjdzie jak będzie chciało. o cesarke ani słowa. albo urodze albo nie. A jak mówię że jestem waga przerażona to mi mówi że spokojna mam być. ale nie umawia na cc. jak się zacznie to się zacznie. za tydzień w środę mam zglosic sie do niego do szpitala zeby zdążył i zmierzył młodego bo to będzie prawie termin. On chyba nie z tych którzy umawia na cc bo przecież po co wyciągać malego wcześniej.... ehhh... dzos ciężko było zmierzyć malego bo pod skosem i wyszlo ze waży tyle ile na koniec sierpnia czyli 4300

Kurde i tu wychodzi jak ważne jest, żeby trafić na odpowiedniego lekarza :-\ u Nas było wręcz przeciwnie, Moja od 10tc trąbiła, że zrobi mi cc dla świętego spokoju i to Ja się uparłam, że chce naturalnie :-\ tylko u mnie teraz pół biedy, bo Młoda miała tydzień temu 3070gram, więc już prawie wcale nie rośnie. Hmm... Może tak jak mówi misis spróbuj Go bardziej przekonać do tego chęcią :-\ bo Twój może mieć dobrze ledwo 4, a może i ponad 4.5kg, różnie z tym usg bywa
 
Kurde i tu wychodzi jak ważne jest, żeby trafić na odpowiedniego lekarza :-\ u Nas było wręcz przeciwnie, Moja od 10tc trąbiła, że zrobi mi cc dla świętego spokoju i to Ja się uparłam, że chce naturalnie :-\ tylko u mnie teraz pół biedy, bo Młoda miała tydzień temu 3070gram, więc już prawie wcale nie rośnie. Hmm... Może tak jak mówi misis spróbuj Go bardziej przekonać do tego chęcią :-\ bo Twój może mieć dobrze ledwo 4, a może i ponad 4.5kg, różnie z tym usg bywa
Gdzies slyszalam ze lekarze lubia zanizac wage zeby zachecic do cc:/ dobra ide mojego kawalera wniesc do domu i pewno sie obudzi ale dzieki temu bedzie ladnie spal w nocy
 
Tylko cholera nie wiem czy nie powinnas miec skierowania:( nir wiem jakiej jestes budowy ale ja bym nie zaryzykowala porodu sn i walczylabym o skierowanie
Jak wiade do szpitala z bolami czy skurczami to będę się upierać na usg a jak potwierdzi sie ze duzy to już ja im dupę zawroce. startowała z waga 58 kg -po stymulacjach a rak normalnie to 55-56 kg i raczej drobna jestem wiec jak tu wypchnac takiego klocka:/ nie sam się tak łatwo. jeszcze liczę na to jak w przyszłym tygodniu mam podejść do szpitala do mojego lekarza i tam ma zrobic usg jak wygląda waga malego
 
Kurde i tu wychodzi jak ważne jest, żeby trafić na odpowiedniego lekarza :-\ u Nas było wręcz przeciwnie, Moja od 10tc trąbiła, że zrobi mi cc dla świętego spokoju i to Ja się uparłam, że chce naturalnie :-\ tylko u mnie teraz pół biedy, bo Młoda miała tydzień temu 3070gram, więc już prawie wcale nie rośnie. Hmm... Może tak jak mówi misis spróbuj Go bardziej przekonać do tego chęcią :-\ bo Twój może mieć dobrze ledwo 4, a może i ponad 4.5kg, różnie z tym usg bywa
nie dam sie tak latwo z sn. chce cc i narobie tam rabanu jak coś.
 
Jak wiade do szpitala z bolami czy skurczami to będę się upierać na usg a jak potwierdzi sie ze duzy to już ja im dupę zawroce. startowała z waga 58 kg -po stymulacjach a rak normalnie to 55-56 kg i raczej drobna jestem wiec jak tu wypchnac takiego klocka:/ nie sam się tak łatwo. jeszcze liczę na to jak w przyszłym tygodniu mam podejść do szpitala do mojego lekarza i tam ma zrobic usg jak wygląda waga malego
Kochana Ty jesteś drobinka i upieraj się na cc!
 
Jejku ja to mam do tej pory dobrze mały ma 2 I pół miesiąca i od 2 miesięcy przesypia całe noce A wcześniej budził się raz tylko na jedzenie.Znajoma doradzala żeby wybudzac na jedzenie w nocy ale inni mówili że jak ładnie przybiera to po co.Nawet po 10 godzinach bez jedzenia z rana wita mnie pierwsze uśmiechem od ucha do ucha.Mam nadzieję że długo tak będzie bo co noc przespana to w dzień więcej siły na wszystko!
U mnie też mój śpioszek szybko zaczął przesypiać całe noce i nie ważne czy moje mleko dostała w butli na noc czy mm.
 
reklama
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.
Jaka słodka [emoji7] Gratuluję, dzielna mamusia [emoji322] Mi też o północy w swoim czasie odeszły wody a o 6:05 corcia była już ze mną [emoji4] Tylko większa 57 i 3980 a i krocze też nacinane [emoji6] Trzymaj się i wracaj do zdrowia!
 
Do góry