reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
nie Boję się on ładnie przybiera na wadze Dziś mija mu miesiąc i jak go ważyliśmy to prawie 900 gram przybrał A tą pierwszą drzemkę ma taką długą I jest ona od 4 do 7 godzin Max a tak to potem budzi się co godzinę lub dwie z tym że jak on przez dzień śpi tylko 3-4 godziny gdzieś to musi się odespać

No wlasnie u mnie w nocy pierwsze spanie jest bardzo mocne i sa problemy z wubudzeniem wiec Malemu chyba nie chce sie wtedy jesc. W drugiej czesci nocy sam sie budzi jak jest glodny...
 
Jejku ja to mam do tej pory dobrze mały ma 2 I pół miesiąca i od 2 miesięcy przesypia całe noce A wcześniej budził się raz tylko na jedzenie.Znajoma doradzala żeby wybudzac na jedzenie w nocy ale inni mówili że jak ładnie przybiera to po co.Nawet po 10 godzinach bez jedzenia z rana wita mnie pierwsze uśmiechem od ucha do ucha.Mam nadzieję że długo tak będzie bo co noc przespana to w dzień więcej siły na wszystko!

O jaaaa - już myslałam, że jestem sama. Mój synek to samo. Śpi od 20 do 6 rano :) i w dzień tez jeszcze sporo śpi :)
 
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.
Jejku ale jest piekna :) gratuluję❤❤❤❤ wracaj do zdrowia :)
 
To jak go nakarmie i idziemy na spacer a nie wziwlabym butli to musialabym swiecic na wsi cyckami:laugh2:
Wogole zazdrosze wszystkin wam ktore mieszkacie w miastach albo w jakichs fajnych miejscach gdzie macie miejsce na spacery. U nas jest tylko jedna droga gdzie mozna spokojnie wyjsc i juz mnie nudzi to lazenie miedzy chalpami. Zamowilam lusterko do auta zeby ogladac Hubcia i zaczne jeździć do miasta na spacery
To ja zazdroszczę świeżego powietrza takie spacery najzdrowsze.
 
reklama
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.
Gratulacje prześliczna niunia dużo dużo zdrówka dla was.
 
Do góry