reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.

O Boże Boże Boże, jaka śliczna! :-) gratulacje!!! Twój lekarz miał nosa, że nie kazał Ci przyjść na wizytę haha :-D też już chcę!! :-D odpoczywajcie dziewczynki! :-*
 
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.

jaka piękna dzidzia, wygląda na 2miesięczne dziecko!!

dużo przeszłaś, oby teraz jak najszybciej do domu i będzie super
 
Mam pytanko do dziewczyn które dawaly naluszkom delicol i espumisan. Jakie dawalyscie dawki? Mi pediatra kazała podawac delicol 4x5 kropel na dzień i ewentualnie 2x10 kropel espumisanu a, ja bym chyba wiecej tego espumisanu podawac bo Hubek przez dzien bardzo lapczywie je i strasznie duzo powietrza polyka i potem.sie nie ma co dziwic ze bidoczka boli. Sprobuje dzis karmić go na lezaca w sensie ze bedzue lezal na moim brzuchu ale z tym powietrzem to masakra
Ja podawalam 5 kropel delicolu i 10 sabsimplex do kazdego mleka.
 
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.
Śliczna [emoji7] gratulacje, duzo zdrówka dla Was [emoji173] [emoji8]
 
Dziewczyny, o północy odeszły mi wody, pojechałam do szpitala i juz na świecie jest Mała Anastazja :wink: 3kg i 51 cm ;) straciłam mnóstwo krwi, było lyzeczkowanie i bedzie kontrolna morfologia. Pod koniec błagałam o nacięcie krocza. :mad::( Urodziłam o 7.46.
Aaaaa gratulacje!!!
Tak myślałam że może coś się dzieje skoro się nie odzywasz.
Przykro mi z powodu ciężkiego porodu
 
Delicol podaje się przed każdym karmieniem w ilości: Od 0 do 2 tygoni- 7-8 kropli, od 3 do 4 tygodni - 8-9 kropli; od1 do 2 miesięcy - 9-11 kropli; od 2 do 3 miesięcy od 11-14 kropli; od 3 do 4 miesięcy - 12-15 kropli; powyżej 4 miesięcy - 14-17 kropli.
U mnie delicol bardzo pomógł.

Espumisan dawałam 2x2.

Próbuj też odbeknąć dziecko w trakcie karmienia.
Dajemy do odbicia. Jedynie w nocy nie jak juz spi. To widzisz, zupelnie inne dawkowanie niz pediatra mi zlecil ty podajesz...
 
reklama
Do góry