reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To Hubek by kiepsko przybieral tez bo jesli faktycznie wazy 4500 to 650 gram w prawie miesiac przybral. Tylko czemu mi tydzien temu powiedzieli ze ladnie. No nic. Zobaczymy ile dzis ma

Dziecko w pierwszych 3 miesiącach powinno tyć między chyba 15 g na pewno do 32 gram na dobę. Nie wiem czy ta dolna granica to nie 17g ale nie jestem pewna. Jeżeli spadł nawet 40 gram to nie dobrze bo to oznacza, ze może być głodny.
 
20180830_142725.jpg
@Ewunka a mogłabym Cię prosić o opis dobowy jedzenia u Was jak wygląda?
Ależ oczywiscie
8- 9 _150 kaszki na mm + 4 plasterki banana
12 _120 owoc surowy np. Pół jablka pół banana pol śliwki ( różnie)mango kiwi melon arbuz awokado
15 obiad 200 -250 warzywa + mieso lub ryba ( ok 40-50 dag miesa ) gotuje duzo i mroże
18 - 150 mleka ( 120 czasem zjada )
21 -180 mleka rzadko zjada wsztstko.
Pomiędzy dostaje czasem ciasteczko hipp lub pajde chleba :laugh2:.
Po kolacji idzie myc zęby i lulu do rana
Pije wode miedzy 100 a 200 ml
I sok z połowy pomarancza.
 

Załączniki

  • 20180830_142725.jpg
    20180830_142725.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 493
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie nie. Wczesniej mialam ten combiotic tylko ja praktycznie gi przez 2 moze 3 dni tylko podawalam i potem saszetki z niegi kupiliśmy bo tamten trzeba bylo wywalic i dzus maz ten drugi kupil a potem.z glupa zaczął opinie czytac i sa rozne-albo ze" zycie uratowaly" albo znaczne pogorszenie stanu dziecka, zaparcia, wieksze kolki

@misis188 pamiętaj, ze każde dziecko inaczej reaguje na mleko. Jednemu pomoże drugiemu nie. Musisz popróbować od obrać takie, które Hibciowi będzie najlepiej odpowiadać [emoji6] moja znajoma kupiła chyba najdroższe z możliwych mlek (emfamil) bo uznała, ze po takim na pewno nie będzie problemów a później się okazało, ze najlepsze było bebiko dla jej malucha bo po nim nic mu bie dolegało, a wypróbowała różne rodzaje.
 
Do góry