reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja powiem i to z duma. Walczylam o moja corke bardzo, ta walka kosztowala nie tylko sporo kasy, ale przede wszytskim wielw lez i wyrzeczen. Niech wie [emoji4]
Ja mysle o zrobieniu takiej fotki jaka kiedys ktos wstawial na staraczkach chyba. Z niemowleciem otoczonym strzykawkami, ktore mama musiala przyjac w trakcie procedury, zeby moc zajsc w ciaze i donosic. Ale smiejemy sie z M, ze ta fotka bedzie nie z sentymentu, lecz w celach wychowawczych, gdy syn juz dorosnie z cudownego okresu dziecinstwa, jak bedzie pyskowal rodzicom, to sie rzuci gowniarzowi fotke, tak ku refleksji ile stara matka musiala kiedys przejsc, zeby on mogl chodzic po tym swiecie [emoji6]
 
Ja mysle o zrobieniu takiej fotki jaka kiedys ktos wstawial na staraczkach chyba. Z niemowleciem otoczonym strzykawkami, ktore mama musiala przyjac w trakcie procedury, zeby moc zajsc w ciaze i donosic. Ale smiejemy sie z M, ze ta fotka bedzie nie z sentymentu, lecz w celach wychowawczych, gdy syn juz dorosnie z cudownego okresu dziecinstwa, jak bedzie pyskowal rodzicom, to sie rzuci gowniarzowi fotke, tak ku refleksji ile stara matka musiala kiedys przejsc, zeby on mogl chodzic po tym swiecie [emoji6]
Jak znam dzieci to padnie odpowiedz "ja się sam na świat nie pchalem" [emoji23]
A tak serio...to wg mnie zle mowic dziecku ile to sie poświęcilo i ucierpiało by ono bylo...to my chcemy miec dziecko to nasz wybór i my mamy byc wdzieczni ze sie udalo je mieć a nie dziecko ma nam dziękować ze zechcielismy je miec. Niektórzy ostro z tym przesadzają. Nie chciałabym usłyszeć od swoich rodziców ze poświęcili swoje zycie dla mnie i ile to się wycierpieli z mojego powodu. To budzi tylko poczucie winy
 
A to nie to samo co combotic? Bo combotic jest podobno na latwe trawienie, ja przeszlam na nie przy problemach z kupa i faktycznie bylo lepiej.
No właśnie nie. Wczesniej mialam ten combiotic tylko ja praktycznie gi przez 2 moze 3 dni tylko podawalam i potem saszetki z niegi kupiliśmy bo tamten trzeba bylo wywalic i dzus maz ten drugi kupil a potem.z glupa zaczął opinie czytac i sa rozne-albo ze" zycie uratowaly" albo znaczne pogorszenie stanu dziecka, zaparcia, wieksze kolki
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, piszę tutaj do was bo może któraś miała podobną sytuację. Odebrałam swoje Wyniki krwi i mam TSH 0.022 przy normie 0.350 - 4.940. Nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Czy któraś z Was miała poniżej normy na początku ciąży?
 
reklama
Do góry