reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
3 dni przed porodem ciśnienie mi skoczyło :)
Jaaaaa to już zaraz . Wszystko zamawiam do Pl do mamy mama zbiera 30 kg :laugh2:i wysyła kurierem malych paczek sie nie opłaca .
@misis188 za 30 kg Twoich słoiczków przesyłkę biore na siebie Ty tylko spokój :D
To jak będziesz chciała podeślę Ci dane tej co mi szyła:-) ja też płaciłam 45 zł:-)) może do mamy Ci wyśle:p
 
No u mnie zmieścił sie przewijak ( zyc bez niego bym nie umiala ) po każdej kupie Marcelina laduje w .... zlewie :laugh2:myjemy pupe i na przewijak .
Dzis sprzedałem da wanienko przewijak . I kupilam @nieagatka kiedys mowila ze ma :D taki stojak z ikei i ja na to bede miec przewijak . Biore sie własnie za składanie :D
Czyli co to ? pokaż:)
 
jak się czujesz?? Denerwujesz się?
Ja trzymam nogi w górze i nic nie robię :-) mam nadzieję ze powiedzą jeszcze troszkę :-)
A Ty k którym dokładnie jutro bedziesz tc?? 38?

Zazdroszczę (tak pozytywnie), że już i Ty i @HopeFul87 już na finiszu i znacie dokładne daty pojawienia się Maluszków na świecie :)
 
reklama
Do góry