reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

My już 2 miesiące napewno kapiemy w naszej dużej wannie i mają o wiele większą frajdę [emoji2]
Kciuk u nas to katastrofa... W nocy to już wogole... U nas była i rękawiczka i obwijanie plastrem... I nic nie poskutkowalo. A smoczki do ssania to chyba wykupilam wszystkie jakie były możliwe z każdą różna końcówka...
Nie wiem jak te smoczki wygladaja ale sa smoczki jakies co w szpitalach maja i podobno sa najlepsze tak mi mowila fotograf od sesji noworodkowej ze ona uzuwa tych smoczkow i kazdy noworodek go ssa na sesji, naszej nie dawala bo byla grzeczna[emoji4] wiec nie wiem jakie to sa.
 
reklama
Dziewczyny kolejny raz potrzebuję rady :) Chcę kupić fotelik do auta/nosidełko firmy cybex. Czytałam o firmie - jedyny minus jest taki, że jest ciężki i faktycznie jest. Cena nowego to ok 500 zł. Ja mam możliwość kupna tego fotelika na gwarancji używanego pół roku za 350 zł. Widziałam go - nie zniszczony, wszystko sprawne. wkładka dla noworodka jest. Jeśli pamiętacie ja kupiłam okazyjnie wózek 3w1 i tam jest fotelik ale mniej znany... i tak myślę czy warto inwestować w kolejny? Testy tego fotelika są w porządku. Nie wiem właśnie jak wyglądają testy obecnego fotelika dołączonego do wózka... czy kupiłybyście? Warto?
Jesli chodzi o foteliki to tylko cybex albo maxicosi
 
Ja mam malutka przy sobie w dostawnym lozeczku może takie zmiescisz. Amelka jak zacznie wedrowac to bede musiala przeniesc ja juz do jej pokoju ma teraz prawie 4m a ja karmie piersia co 3 godziny i w nocy to samo wiec ciezko bedzie latac do pokoju obok[emoji13].
Zosia ma skończone 6 miesięcy i też je co 3 godziny w nocy i śpi w pokoju obok, nie narzekam :)
 
Dziewczyny kolejny raz potrzebuję rady :) Chcę kupić fotelik do auta/nosidełko firmy cybex. Czytałam o firmie - jedyny minus jest taki, że jest ciężki i faktycznie jest. Cena nowego to ok 500 zł. Ja mam możliwość kupna tego fotelika na gwarancji używanego pół roku za 350 zł. Widziałam go - nie zniszczony, wszystko sprawne. wkładka dla noworodka jest. Jeśli pamiętacie ja kupiłam okazyjnie wózek 3w1 i tam jest fotelik ale mniej znany... i tak myślę czy warto inwestować w kolejny? Testy tego fotelika są w porządku. Nie wiem właśnie jak wyglądają testy obecnego fotelika dołączonego do wózka... czy kupiłybyście? Warto?
My mamy cybex Atom 5 i no ciężki strasznie :laugh2: ale odrazu widać , że masywny :) mąż ten wybrał i nie miałam nic do powiedzenia :D no ta waga mnie przeraza ale się przyzwyczaje :D

Hm.. od rodziny bym się nie obawiała a Ci ludzie od których macie propozycję odkupienia fotelika to tak typowo obce osoby ?
 
A kupiłabyś fotelik używany 6 msc po kimś? Dużo mówi się nt. bezpieczeństwa. Ten ma gwarancję więc chyba coś byłby w nią wbite jakby uczestniczył w wypadku...
Ja mam fotelik używany i kupiony od obcej osoby. Nie bałam się bo wiem, że fotelik, który uczestniczy w wypadku ma przecinane pasy przez policję. Poza tym jak jest na gwarancji to można go wymienić na nowy w razie gdyby właśnie był po wypadku.
 
Dziewczyny kolejny raz potrzebuję rady :) Chcę kupić fotelik do auta/nosidełko firmy cybex. Czytałam o firmie - jedyny minus jest taki, że jest ciężki i faktycznie jest. Cena nowego to ok 500 zł. Ja mam możliwość kupna tego fotelika na gwarancji używanego pół roku za 350 zł. Widziałam go - nie zniszczony, wszystko sprawne. wkładka dla noworodka jest. Jeśli pamiętacie ja kupiłam okazyjnie wózek 3w1 i tam jest fotelik ale mniej znany... i tak myślę czy warto inwestować w kolejny? Testy tego fotelika są w porządku. Nie wiem właśnie jak wyglądają testy obecnego fotelika dołączonego do wózka... czy kupiłybyście? Warto?
W sobotę kupowaliśmy fotelik nowy i stanęło na Cybex Aton Q.
Nawet jeśli jest na gwarancji to jeśli nie odkupujesz od kogoś bliskiego nie masz 100% pewności, że jest bezwypadkowy. Waga fotelika jest też podyktowana tym czy będziesz montować tylko do pasów czy na isofix (z isofixem są cięższe) i nie każdy isofix pasuje do każdego typu samochodu.
 
@zylwia dokładnie napisałaś model który mam okazję kupić, ten sam. W necie jak o nim czytałam to widziałam różne kolory w tym takie dziewczęce a tu mam do kupienia szary.. "męski" haha ale kolor jest drugorzędny :) A Twój Mąż wybrał ten fotelik z racji dobrych testów / opinii rodziny / bezpieczeństwa? Ten cybex byłby właśnie przy odbiorze ze szpitala i jeździłby z nami w aucie.. a ten z wózka byłby awaryjny, może byłby u któryś rodziców.. sama nie wiem..
Tak, to jest małżeństwo od których odkupiliśmy bujaczek - dokładnie taki: Link do: BRIGHT STARTS Huśtawka hybrydowa Biedronka Ingenuity « Leżaczki i bujaczki - Arena.pl - internetowa platforma zakupowa, bezpieczne zakupy online
Pod koniec naszych zakupów ten facet zaproponował nam ten fotelik, jeszcze go nigdzie nie wystawił, nam pokazał w niedzielę... i tak chodzi mi po głowie... co robić?
Poczytaj i pomyśl ;)
1. Link do: Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze i montażu fotelika 0-13 kg. Część 1
2. Link do: Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze i montażu fotelika 0-13 kg. Część 2
3. Link do: Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze i montażu fotelika 0-13 kg. Część 3
4. Link do: Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze i montażu fotelika 0-13 kg. Część 4
5. Link do: Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze i montażu fotelika 0-13 kg. Część 5
6. Link do: Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze i montażu fotelika 0-13 kg. Część 6 i ostatnia ;-)
 
reklama
O widzisz.. o tym nie pomyślałam... ale jakie pasy? o on: Link do: Cybex, fotelik samochodowy Aton 5, 0-13 kg, Manhattan Grey '18
I chodzi o te pasy przy ramionkach dziecka? A jeśli faktycznie w ramach gwarancji będę chciała go wymienić to jaki podać powód by nie było problemów?
Tak, chodzi o te pasy przy ramionkach. Wymienić na nowy możesz tylko wtedy gdy fotelik uczestniczył w wypadku. W innych przypadach to nie wiem czy jest taka możliwość. Chyba, że dostrzeżesz jakies wady.
 
Do góry