reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja juz po. Od wczoraj plec sie nie zmienila :) a taka jestem
1501240657-aaaaaa.jpeg
1501240665-aaaaaa.jpeg
1501240684-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka piękna jestem.... Cudna!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Dziewczyny on w ogóle ani słowem się nie odezwał badał mnie dwa razy sprowadził serce i powiedział ze dla niego to jest najważniejsze a reszta nie istotna . Nic mi nie powiedział a jak zapytałam o płeć to az się obruszył .Czuje się okropnie po tej wizycie . W poniedziałek mam dentystę . Ja zwariuje chyba do tego 04.08 .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziewczyny miały podobne wyniki i nawet wyższe, myślę że nie powinnaś się tak stresować, trafiłaś na jakiegoś dziwnego lekarza, może zapisz się w między czasie gdzie indziej , a do niego na powtórkę badania (bo rozumiem , że nie musisz już płacić u niego )
Jeśli chodzi o morfologię to najlepiej rano i na czczo, wynik będzie najbardziej wiarygodny .
A teraz wypij sobie melise i postaraj się nie denerwować!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydałam 370 zł niby jeden z lepszych specjalistów . Zadzwonię chyba do mojej prowadzącej i powiem jak to wyglądało bo to ona mnie zapisała do niego . Nie stać mnie teraz na kolejne badanie bo muszę jeszcze do tego dentysty iść . Rozpieprzył mi tak głowę ze jak wracałam to się zamyśliłam i fotoradar zrobił mi zdjęcie .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Przepraszam Cię bardzo ale co za burak!!! Przerwał badanie, nie zbadał całej reszty, nie odpowiedział na Twoje pytanie kazał przyjść za tydzień i wziął pieniądze??? Masakra niektórzy nie mają za grosz honoru.
 
Dziewczyny jak myślicie mogę zrobić morfologię o tej godzinie czy lepiej z rana jutro ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Morfologia najlepiej robić rano i na czczo.
Co do badania to czy dziecko się nie ruszyło przypadkiem?
Wtedy zawsze tętno jest wyższe niż w stanie spoczynku. Ja jak moja córcia w brzuszku spała to miałam jej tętno między 120-145, a jak się ruszala to skakalo właśnie w granicach 170-175 (na każdym ktg a miałam ich chyba że 100 w ciąży :) )
Kurcze,ja chyba a też bym poszła do innego, bo taki to tylko wkurzy niepotrzebnie być może.
Co do zębów...nie wiem czy mają aż taki wpływ na dziecko,ale ja miałam w ciąży stan zapalny jakoś w 2 trymestrze, miałam leczone że znieczuleniem i wszystko było ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny umówiłam się do innego lekarza na poniedziałek . Zrobie jeszcze raz te prenatalne .Pożyczę kasę od teściowej . Już po samej rozmowie przez tel był przemiły i jak mu opowiedziałam co mnei spotkało to powiedział ze to niedopuszczalne . Zrobiłam tez morfologię i troszkę te wyniki nie takie .
1501253431-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry