reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny jestem tu nova i czytam Was od jakiegoś czasu..Nie chcę być nie miła, ale czy dziewczyny, które już urodziły nie powinny sie przenieść na troszkę inne forum?Szczerze mówiąc drażni mnie czytanie o waszych kupkach i karmieniu piersią, gdzie dla mnie ot jeszcze daleka przyszłość...Nie zrozumcie mnie źle, ale to forum to "ciężaróweczki po in vitro" a nie mamuśki po in vitro....Spróbujcie zrozumcie te dziewczyny, które są dopiero na początku tej drogi albo w trakcie...

Jak na nowa to "ostre" wejscie, nie uwazasz?
To ze jestes jeszcze przed to kwestia czasu, ktory leci bardzo szybko, a rady nowych mam wg mnie sa bezcenne, bo "za chwile" wszytskim nam moga sie przydac.
Jesli jakis post Cie nie interesuje to nie czytaj i po sprawie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak na nowa to "ostre" wejscie, nie uwazasz?
To ze jestes jeszcze przed to kwestia czasu, ktory leci bardzo szybko, a rady nowych mam wg mnie sa bezcenne, bo "za chwile" wszytskim nam moga sie przydac.
Jesli jakis post Cie nie interesuje to nie czytaj i po sprawie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jakoś do tej pory reszta dziewczyn, która urodziła zmieniła forum...
 
Nieagatka, mówię jej, że ma posiedzieć jeszcze w ciepełku bo tu mróz i śnieg ;)
Anetko wpisz mnie proszę na 21.02 wizyta u gin.
 
Dziewczyny jestem tu nova i czytam Was od jakiegoś czasu..Nie chcę być nie miła, ale czy dziewczyny, które już urodziły nie powinny sie przenieść na troszkę inne forum?Szczerze mówiąc drażni mnie czytanie o waszych kupkach i karmieniu piersią, gdzie dla mnie ot jeszcze daleka przyszłość...Nie zrozumcie mnie źle, ale to forum to "ciężaróweczki po in vitro" a nie mamuśki po in vitro....Spróbujcie zrozumcie te dziewczyny, które są dopiero na początku tej drogi albo w trakcie...
Witaj ;) ostre wejście ;(! No powiem Ci tak....a czy bycie w ciąży nie wiąże się z urodzeniem dziecka....no rozbawilaś mnie. Zakładam ze jesteś na początku swojej mamowej drogi, ale możemy Ci tu wszystkie obiecać.NIE WIESZ NAWET JAK TEN CZAS 40tc SZYBKO CI ZLECIĆ!!!!! Ja bardzo chetnie czytam rady młodych mam, bo to weryfikuje nasze plany....zakupy ...założenia jak ma być a jak realnie jest. Także witaj;)
 
Dziewczyny jestem tu nova i czytam Was od jakiegoś czasu..Nie chcę być nie miła, ale czy dziewczyny, które już urodziły nie powinny sie przenieść na troszkę inne forum?Szczerze mówiąc drażni mnie czytanie o waszych kupkach i karmieniu piersią, gdzie dla mnie ot jeszcze daleka przyszłość...Nie zrozumcie mnie źle, ale to forum to "ciężaróweczki po in vitro" a nie mamuśki po in vitro....Spróbujcie zrozumcie te dziewczyny, które są dopiero na początku tej drogi albo w trakcie...
Nie chcesz byc nie mila ale w tym momencie jestes nie mila.
Jezeli cos ci sie nie podoba to nie rozumiem po co tu jeszcze zagladasz skoro jakis czas podczytujesz. Albo slabo nas czytasz bo zeby nie dziewczyny ktore juz urodzily i my juz na koncowce to nie bylo by tu nikogo.

Ich rady sa dla nas cenne i duzo rzeczy sie dowaiadujemy i napewno ci tez sie przydadza.

I jeszcze cos dziewczyny nie odejda bo ty tak chcesz
 
Ale jakoś do tej pory reszta dziewczyn, która urodziła zmieniła forum...
Może zmieniła forum - nie wiem, nie śledzę innych mam.
Może też większość dziewczyn nie ma czasu na czytanie i pisaniem postów.
A chyba dobrze, że my świeże mamy możemy podzielić się co warto kupić, jak pomóc i podzielić się krótkim doświadczeniem bycia mamą.
A to, że niektóre z nas tu zostaly to może dlatego, że zzylysmy się i służymy radą przyszłym mamom

A i jeszcze jedno. Jak my mamy, które były na początku ciąży chętnie słuchały opinii innych mam, które dzieliły się swoimi doświadczeniami po urodzeniu. Dzięki nim wiedziałam w co zaopatrzyć swoją domową apteczke dla maluszka. Co polecał kupić a czego odradzaly. Jestem wdzięczna im za te cenne rady.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Załączniki

  • 14864949653321038146909.jpg
    14864949653321038146909.jpg
    634,5 KB · Wyświetleń: 71
Do góry