reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja dopiero w kolejny poniedziałek jak nowy towar będzie, ogólnie zaczyna mnie meczyć już chodzenie po ciuchach, fajnie jak coś wahacze za grosze ale jak nic nie kupię to się wkurzam na maxa :p już nie mogę się doczekać jak wparuje do smyka po wyprawkę :D
Byłam w sobotę w smyku... już rzucają nową kolekcję , jest jakby większy wybór już zwłaszcza jeśli chodzi o wielopaki , ale też już i ceny inne ;)
 
U mniię jutro w jednych dostawa a w środę drugie. Narazie martwię się o ten krzyż no ale ...może któraś ze starszą ciąża tez tak miala jak ja ?
 
Pisanka mnie bolal krzyz w 1szej ciazy, ale raczej na poczatku, pozniej juz jakos to przestało i zaczeł mnie nieziemsko bolec kregosłup w okolicach łopatki, ale tak, ze nie byłam w stanie siedziec ani jezdzic autem dłuzej niz 20 min :/
Co do wakacji my bylismy w styczniu w tajlandii i zakładalismy,ze to nasze ostatnie wakacje w tym roku i raczej tak bedzie, nie wybieramy sie juz nigdzie, głównie ze wzgledu na to, ze mieszkamy w nowym domu i raz, ze nie mamy juz kasy, a dwa, ze trzeba tego pilnowac ;p
 
U mniię jutro w jednych dostawa a w środę drugie. Narazie martwię się o ten krzyż no ale ...może któraś ze starszą ciąża tez tak miala jak ja ?
Ja miewam bole plecow...ale 1 nawet sie zdazylo ze naprawde napier.... ale M jakos rozmasowal i wiecej az taki bol sie nie pojawil, ale od czasu do czasu pobolewa. Nie martw sie mysle ze to normalne niestety...
 
Pisanka mnie też boli kręgosłup, bardzo dokucza mi kość ogonowa, czasem tak boli że każdy ruch sprawia ból i trudno mi leżeć i chodzić, ale to sporadycznie, kręgosłup boli jak dłużej postoje np podczas gotowania obiadu czy jak się nachodze, ale wydaje mi się to normalne, mój dr wie o tym, trudno mi coś Ci doradzić bo nie wiem jaki ból u ciebie występuje, jeśli to coś innego, nowego i bardzo cie niepokoi jedź na IP, muszą zobaczyć czy wszystko jest ok a ty będziesz spokojniejsza

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie zwierzęta? Jak wasze futrzaki reagują na ciążę? Ja mam trzy koty i dwójka zachowuje się normalnie ale jeden nie odstępuje mojego brzucha na krok :p jak tylko ma okazję przytula się do brzucha i mruczy, myślicie że czuje dzidziusia :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny macie zwierzęta? Jak wasze futrzaki reagują na ciążę? Ja mam trzy koty i dwójka zachowuje się normalnie ale jeden nie odstępuje mojego brzucha na krok :p jak tylko ma okazję przytula się do brzucha i mruczy, myślicie że czuje dzidziusia :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam psa i kota, za tydzień drugiego psa ale nie zauważyłam zeby jakoś reagowały, choć kot sie strasznie w okol mnie kręcił jak wróciłam do domu po transferze, ale pózniej juz nie, dla niego kolejne dziecko oznacza kolejny koszmar :p darcie sie w nocy i targanie za futerko
 
Do góry