reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pisanka, to wyglada na to ze maluchy powiekszaja sobie mieszkanko.
Rety, jak teraz masz takie bole, to co bedzie jak zaczna Cie porzadnie kopac[emoji20]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem ale myślałam że krzyż tak szybko się nie odezwie...juz tak było dobrze...to że kopia to nie boli bo kopia juz od momentu jak nad morzem byłam ale właśnie ten krzyż. Ja mam ruchoma miednice wiec pewnie to to :(
 
Też pomyślałam o rwie. Ale jak nie idzie na udo to nie jest rwa. Bobasy miejsca teraz więcej potrzebują i gdzieś muszą Ci uciskac.
 
Też pomyślałam o rwie. Ale jak nie idzie na udo to nie jest rwa. Bobasy miejsca teraz więcej potrzebują i gdzieś muszą Ci uciskac.
W takim razie jak rwa idzie na nogę to mam ja chociaż raz w mc:) polowalam na muchy i trochę przeszło ale teraz za to kuje jak żołądek z boku czy coś a może mam nerkę piasek czy cos
 
Hehe, no tak, moje futrzaki nie znają tego, córka już na innym etapie jest :p ciekawa jestem jak zareaguja na bobasa
Jakiego psiaka kupujecie? :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

To sie przekonają niedługo :D a teraz kupujemy samojeda, podobno trzeba z nimi biegać, ale dziś prawie zamęczylam owczarka bieganiem wiec nie jest jeszcze ze mną tak zle:p
 
Jaki słodki ten samojed :) tez chce :) kurcze nie starczy mi miejsca w mieszkaniu i bd musiala jakąś działkę kupić :p bo zakochałam się w mopsie Pisanki i teraz w tym :D
 
Jaki słodki ten samojed :) tez chce :) kurcze nie starczy mi miejsca w mieszkaniu i bd musiala jakąś działkę kupić[emoji14] bo zakochałam się w mopsie Pisanki i teraz w tym :D
Ewelin, to do kompletu kup sobie jeszcze kota brytyjczyka.
My chcemy kupic juz od dawna niebieskiego. Tylko ze wzgledu na ciaze przelizylismy zakup na po ciazy.
Kotki wygladaja jak pluszaki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry