reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A my chyba rezygnujemy w tym roku z wakacji i polskiego morza.
Sprawdzam pogode i ma byc zimno i do tego deszcze.
Znow wrocimy niezadowoleni i jeszcze pojdzie kupa kasy.
Odbijemy sobie za rok, polecimy na jesieni z maluszkiem na Teneryfe.
Bedzie cieplo i tanio[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
My chcemy do hotelu ze spa jechać także nie zależy mi na upale, będę korzystać z hotelowego basenu a na plażę mogę iść na spacer, zreszta i tak opalać się nie mogę :p a z tego co opowiadają znajomi pogoda jest lepsza niż u nas, może upałów 40 stopniowych nie ma ale słonko ich nie omija :)
Zresztą mi chodzi o to żeby zmienić otoczenie, odpocząć choćby na tarasie z kubkiem gorącej herbaty :p:D
 
Moze do solarium chodzili[emoji12]
Albo telewizja klamie z pogoda[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
TV kłamie, tego się trzymamy :p Ja jadę i będzie super pogoda :D Zresztą powiem wam że mi się jeszcze nie zdarzyło żeby np padało w czasie naszych wakacji, kocham morze i ono nas chyba też bo nigdy nie zawodzi :p
 
My chcemy do hotelu ze spa jechać także nie zależy mi na upale, będę korzystać z hotelowego basenu a na plażę mogę iść na spacer, zreszta i tak opalać się nie mogę[emoji14]a z tego co opowiadają znajomi pogoda jest lepsza niż u nas, może upałów 40 stopniowych nie ma ale słonko ich nie omija :)
Zresztą mi chodzi o to żeby zmienić otoczenie, odpocząć choćby na tarasie z kubkiem gorącej herbaty :p:D
Jak lubisz wakacje spedzac na terenie hotelu, to faktycznie warto jechac[emoji6]
My nalezymy do osob ktore tylko spia i jedza posilki w hotelu. A tak caly dzien gdzies lazimy i zwiedzamy.
Z basenu nigdy nie korzystamy i nie plazujemy tak jak wszyscy, wlasciwie malo co.
Chociaz w tym roku nie mam sily na aktywne spedzanie wakacji, bo szybko sie mecze nawet na spacerze. Teraz to bym polezala gdzies na plazy, tylko ta pogoda.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak lubisz wakacje spedzac na terenie hotelu, to faktycznie warto jechac[emoji6]
My nalezymy do osob ktore tylko spia i jedza posilki w hotelu. A tak caly dzien gdzies lazimy i zwiedzamy.
Z basenu nigdy nie korzystamy i nie plazujemy tak jak wszyscy, wlasciwie malo co.
Chociaz w tym roku nie mam sily na aktywne spedzanie wakacji, bo szybko sie mecze nawet na spacerze. Teraz to bym polezala gdzies na plazy, tylko ta pogoda.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
My co roku też dużo chodzimy po mieście i wszędzie nas pełno a w hotelu tylko śpimy ale w tym ze względu na mój stan marzy mi się leżak i nic więcej :) nie ma co gdybać będzie pogoda będzie super nie będzie to odbijemy sobie w przyszłym roku w ciepłych krajach już w czwórkę :D
 
reklama
A to moja dzisiejsza zdobycz, nówka sztuka za 1,50 zł :D
 

Załączniki

  • 20160801_163556.jpg
    20160801_163556.jpg
    317,8 KB · Wyświetleń: 53
Do góry