reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

hahaha OlaSzy - aż się uśmiałam - nastolatka! :laugh2:

dzięki dziewczyny - dobrze wiedzieć, że nie zwariowałam i nie jestem z tym sama :-) zapomniałam, że są aż takie jazdy w ciąży :-D

dziewczyny właśnie odebrałam wynik testu NIFTY i będzie zdrowy chłopczyk :biggrin2: kamień z serca... cieszę się strasznie, choć liczyłam na dziewuchę tym razem, ale mąż się cieszy jak głupi :-) a ja zawsze wolałam chłopców :-p
przynajmniej nie będę miała jazdy przed każdym wyjściem z domu, że źle ubrana czy uczesana jest - hahaha :-)
 
reklama
Szkrabku - super wiadomość!:-) bardzo się cieszę. odetchnij trochę, co? :) bez stresu, bez płaczu. Włącz sobie jakiś film, serial, albo relaksującą muzyczkę (polecam muzykę z Gladiatora, od tygodnia ją męczę i się nie nudzi) :)

Gizas - mi lekarz zalecił pierwsze badanie glukozy po obciążeniu już w 24 tc. Skąd takie różnice? I Twój synek rośnie jak na drożdżach! Nic tylko się cieszyć:-)
 
Witajcie kobitki.

Szkrabek to fantastyczna wiadomość że zdrowy synuś, może trzecia będzie siostra i mi nie mów że nie możliwe bo jak się mocno odstresujesz to ci mąż córkę strzeli :-D
Gizas faktycznie późno to badanie glukozy masz ja już w 24 tc miałam ale najważniejsze żeby wyszło dobrze.

A ja dzisiaj jestem cala w skowronkach bo zamowilismy wózek dla synusia. Normalnie takiego banana mam na ustach że aż sama się dziwnie z tym czuje. Jutro idziemy wyprawke kompletowac :-)
 
Dr mówił że wykonuję się to badanie między 24 a 28 tc, Kolejną wizytę mam w 26 tc i po tej wizycie mam zrobić komplet badań. Może zrobię wcześniej jak tak mówicie:sorry:
Szkrabek gratuluję zdrowego synusia:tak:teraz już nie masz powodu do płaczu chyba że tylko ze szczęścia:-p
Bunieczek pochwal sie jaki masz wózeczek zamówiony? A pisząc wyprawkę co masz na myśli?

Ja mam dopiero kombinezon na wyjście ze szpitala i na zimowe transporty, jedna ciepłą bluzę, kilka par spodenek, kilka pajaców i kilka body oraz śliczny kocyk. Wózek już chyba też mam wybrany ale czekam na wolne środki:-pa pokoik może będzie się remontował w sierpniu
 
Buniaczek jaki wózek? Ja teraz napaliłam się na STOKKE i Inglesina.. takie ładne, lekkie i łatwo się składają... :-D a my wczoraj po wizycie kupiliśmy trzy bodziaki - jako początek kompletowania wyprawki! Mąż nie daje za wygraną i jeden jest niebieski, bo mówi, że jeszcze wszystko może się zmienić z tą naszą Marysią ;-)
 
reklama
Pisze s tel ho mam w domu awarię internetu jak tylko będę mogła to wstawie zdjęcie. Mnie też zależało aby był lekki i ten jest naprawdę ffajny. No i u nas w mieście nikt jeszcze to nie ma bo to nowość:-D i nie za drogi i to mi pasuje.
Jeśli chodzi o wyprawke to znaczy wszystko ho prawie nic nie mamy:-D mamy piękny koc gruby drugi cienki, jedna czapeczke, jedne skararpeteczki, 2 razy body i jedne spodenki i wszystko prócz kocy dostaliśmy.
 
Do góry