reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja też zaczynam wcześniej bo chcę rozłożyć wydatki na etapy. Wózek i łóżeczko pod koniec ale pozostałe rzeczy pomału kompletuję. Tym bardziej że nie mam nikogo kto by oddał coś po swoich dzieciach. Znajomi i rodzina dzieci już dawno odhowane dlatego wszystko musze kupić sama. W lipcu mam w planach nianię z monitorem oddechu i karuzele na łóżeczko.
 
Hania wlasnie uwielbiala jako pozytywke a pozniej jak nauczyla sie chwytac to urwala wszystko i musielismy kupic nowa karuzele . Hania jest nauczona zasypiac sama i przy karuzeli wlasnie :-D
 
Ja pierwszy ciuszek kupiłam w 16tc jak sie potwierdziła płeć a pozniej juz po połówkowych zaczęłam kompletować wyprawkę , większe rzeczy typu lozeczko wozek kupowaliśmy na 2 miesięce wczesniej. Jedynie czekaliśmy z pokoikiem na jakies trzy tygodnie przed data. UwaZam ze nie ma co czekać na ostatnia chwile bo np w 9 miesiącu ja juz nie miałam tyle sił aby chodzić po sklepach, i jedynie na necie zamawiałam :)
 
ja w sumie jeszcze nic nie kupiłam. Jednak łóżeczko dostałam od znajomych z 2 lata temu leży i się kurzy. Od koleżanek położnych mam: pieluchy, śliniaczki, czapeczki, skarpeteczki,smoczki,butelki,kosmetyki, itp. Brakuje mi przewijaka,wanienki, wózka 3w1, ubranka ale to poczekam bo może po bratanicy coś się odkopie, albo po kuzynie co ma teraz około roku:-p Więc ciężki sprzęt zostawiam dla M ma chłopak wprawę:-p karuzela - pozniej, sterylizatora, podgrzewacza nie kupuję bo może będę kp jak się uda. Nawet wkładki laktacyjne już mam :-D Co do wózka to kupimy pewnie używany, ubranka wypatrzyłam już na promocjach jak by co;-p A teraz skupiona jestem na ciuchach ciążowych bo nie mam w czym chodzić, i to na razie mnie pochłania.
lilka ty masz dużo rzeczy po Hani a to już na pewno więcej niż 50% sukcesu, gorzej jak ktoś nie ma nic to chyba musi wcześniej.No i jeszcze idealnie córa Ci się trafiła druga:-p Ja może w pon się dowiem co we mnie rośnie:-p

GizaS A monitor oddechu jest konieczny do jakiego wieku? bo na razie dziecko będzie spało z nami po jakiś 6 miesiącach będzie spało w pokoju samo.
 
reklama
Kate monitor oddechu polecany jest przy wczesniakach. Ja panikara jestem wiec kupilam ale uzywalam nieco ponad miesiac, teraz tylko sluzy mi jako niania elektroniczna, ktora tez rzadko uzywam bo spie w jego pokoju a w domu zawsze moge poprosic mame by posiedziala przy wnuczku jak ja np pod prysznic ide. Jaki nosisz rozmiar? Bo ja kupilam sporo uzywanych ciuchow ciazowych, ktore okazaly sie za duze i w nich nie chodzilam, myslalam, ze sie mocno roztyje ;) reszte (te kupilam nowe dobre jakosciowo np z h&m, happymum) tez bede wystawiala na allegro, tylko czasu na zrobienie zdjec i pomierzenie brak ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry