reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny pomóżcie troche …

Mamy jesXze 3 zarodki uzyskane przed refundacja .
Za niedługo będziemy mieli wizytę kwialifikujaca na której lekarz pobierze też wszystkie niezbędne wymazy .
Najpierw uzyskałam info ze wszystko odbędzie sie w ramach refundacji a dziś dzwonili ze sami musimy za tą wizytę i badania płacić . Czy tak to się u was w klinice odbywa ?
Podobno jak zakwalifikują do programu to wszytsko jest za darmo.
 
Dziewczyny pomóżcie troche …

Mamy jesXze 3 zarodki uzyskane przed refundacja .
Za niedługo będziemy mieli wizytę kwialifikujaca na której lekarz pobierze też wszystkie niezbędne wymazy .
Najpierw uzyskałam info ze wszystko odbędzie sie w ramach refundacji a dziś dzwonili ze sami musimy za tą wizytę i badania płacić . Czy tak to się u was w klinice odbywa ?
kochana u nas wyniki płaciliśmy i wizyty też
 
Hej dziewczynki . Czy któraś miała może wysypkę po transferze no nie wiem z nadmiaru leku czy poprostu jakąś alergie ? Jutro mój 12dpt i dopiero testuje pierwszy raz a dziś po zażyciu progesteronu i estrofemu mam takie bąble jak bym przez pokrzywy szła 🫣 laboratorium już dziś zamknięte a lekarz mój ma urlop 🫣klinika zamknięta bo wiadomo niedziela
 
Hej dziewczynki . Czy któraś miała może wysypkę po transferze no nie wiem z nadmiaru leku czy poprostu jakąś alergie ? Jutro mój 12dpt i dopiero testuje pierwszy raz a dziś po zażyciu progesteronu i estrofemu mam takie bąble jak bym przez pokrzywy szła 🫣 laboratorium już dziś zamknięte a lekarz mój ma urlop 🫣klinika zamknięta bo wiadomo niedziela
To Ty malpo nawet sie nie chwalilas ze transferujesz?!No zapamietam zapamietam.Powodzonka
 
reklama
Do góry