reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Smerfeta caly czas jej to powtarzam bo psychicznie u niej kiepsko. Jest juz 12 dni po terminie, pobyt w szpitalu itp, nie ma sie co dziwic, ze psycha szwankuje. Pamietam Twojego sms'a jak lapalam dola w szpitalu po cc bo nie mialam pokarmu, bardzo mi wtedy pomogl wiec wiem jak wazne jest wsparcie kogos kto walczyl tak samo jak my o nasze upragnione szczescie :)
 
reklama
Kolejne info od Anulli28: " Trzymaj kciuki bo dzis mala sie urodzi. Chyba ze przedluzy sie do jutra. ", " Po balonie mam spore rozwarcie. Troszke oxytocyny dadza i jak trzeba bedzie to pecherz plodowy przebija. Polozna powiedziala ze glowka pcha sie do dolu tylko trzeba jej pomoc i to za dlugo nie bedzie trwalo"

Tak wiec czekamy na Wiktorie :)
 
Kasik wiem że takie wsparcie jest ważne :happy: Mi cały czas koleżanka z pracy kładła do głowy że u niej pokarm dopiero po 3 dobie był, a tak to miała sucho. I tego cały czas się trzymałam. A zanim zabrali się u mnie za wywoływanie porodu to też już kryzys łapałam. Dziewczyny z pokoju z którymi fajnie się rozmawiało wyszły po weekendzie i w pokoju ciągle zmieniała mi się ekipa. Wtedy człowiek obojętnieje i chce do domu. Mam nadzieję, że Anulli już szybko pójdzie i w końcu utuli Wiktorię
Dziś byłam u swojego gina na kontrolę. Byliśmy z Alusią która zrobiła mu niezły koncert w gabinecie :-D Zostawiliśmy doktorowi na jego ścianę chwały zdjęcie z sesji naszego Skarba, specjalnie dla niego przygotowane ;-) U mnie po cc wszystko ok, szyjka nawet się trochę poszerzyła więc chyba przy następnym transferze będzie już łatwiej. Ale co się okazało... mój dr cały czas gadał o mnie z kier katedry ginekologii, dzięki niemu szybciej przyjęli mnie do szpitala. Ciągle też pytał co u mnie i mówił by rozwiązali mi ciążę poprzez cc. Można powiedzieć że miałam swojego Anioła Stróża :happy:

aaa i jeszcze dr mówił że u mnie cewnik foleya i tak nie przyniósłby pozytywnych skutków bo z histeroskopią też miałam problem. Taki urok mojej szyjki ale doktorki w szpitalu w ogóle nie chciały mnie słuchać w tym względzie. Tyle tylko że może dzięki temu nie miałam problemów by oczyścić się po porodzie
 
Ostatnia edycja:
Wiktoria Anulli28 jest juz na swiecie :) :) :) Info od jej M: " Witam dzis o 18:35 Ania urodzila przez cc 4 kg dziewczynke o dlugosci 58 cm. Mala uzyskala 9 pkt w skali Apgar a po minucie 10. Kazala pozdrowic i powiadomic forum BB.
Maz Ani"
 
Ale super :-). Ostatnia majówka się rozpakowała i zmieściła się w maju.

Gratuluję świeżo upieczonej mamie :-)

Anullę lekarze tak straszyli wcześniejszym porodem, a tyle przenosiła. Dobrze, że zrobili cc.


Anula86 dla Ciebie także gratulacje :-)

To możemy zamknąć maj :-)
 
Ależ trafiłam :-) super wiadomość kasik
Anulla gratulacje :-) trzymaj się kochana i dochodz do siebie, dobrze że już masz Wiktorie przy sobie
 
To chyba Anulla musiała się nieźle nameczyc skoro w koncu zadecydowano o cc. Mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie :-) Ale Wiktoria urosła sobie w brzuszku mamy! Taka drobna Anulla urodziła tak dużą dziewczynkę :-)
 
reklama
Do góry