reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

OlaSzy, bugaboo sa super ;)
jak znudzi ci sie kolor to możesz zmieniać pokrowiec budy na inny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szumis mi spac nie daje ;)

Anulla wczoraj do mnie napisala, ze jest w szpitalu ale jest tyle rodzacych, ze ona musi poczekac ;) Nie chca jej zrobic cesarki, beda wywolywac ale nie wie kiedy, dzisiaj raczej nie. Smieje sie, ze szybciej w Dzien Dziecka urodzi niz Dzien Matki ;)
 
Akurat tak wypadło karmienie :-)

Edit

Faktycznie wzruszający filmik. I prawda, teraz możemy zrozumiec nasze mamy :-)

OlaSzy to lekki ten wózek. Myślałam że przy takim mechanizmie będzie bardzo ciężki
 
Ostatnia edycja:
Hej, dołączam do rozpakowanych :-)
Wczoraj na świat przyszła moja długo wyczekiwana córeczka w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia, Całe 3500g szczęścia 54cm
Kasik dzięki za wieści od anulli
Anulla trzymam kciuki za szybki o bezproblemowy poród
 
Witam.
Po wczorajszym usg znowu spokojna :tak:Dzieko rośnie i ma się dobrze. Ma całe 362 gramy. Ale płci nie dało się podejrzeć bo pępowina leci między nogami i się dzieko zasłoniło. Dr bada mnie "ręcznie" mierzy mi coś miarką od wzgórka do polowy pępka chyba, obwód brzucha i robi dość długo usg. Ale o szyjce nic nie mówi a ja też nie pytałam. Założyłam że jest dobrze skoro nie mówi żebym leżała odłogiem.

Anulla gratulację, córa dorodna. Zdrówka dla Was
:sorry:
 
reklama
anula gratulacje, zdrówka dla was
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
 
Do góry