reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla trzymam kciuki. U Ciebie raczej sama oksytocyna powinna zadziałać bo szyjke i tak masz krociutka

Aisa to przy następnej ciąży wezmę pod uwagę Zaspe na poród ;-)
 
reklama
ogolnie moja mała jest zdrowa, ma długie nózki i wage 556 g co mnie bardzo zdziwilo bo tydzien wczesniej miała 400g:szok:

za tydzien mam wizyte u swojej dr i zas zmierzy mi szyjke.mam nadzieje ze trzyma...
kurczę Kiki to kawał dziewczyny z tej twojej córki mój synuś na połówkowych ale w 21 tygodniu ważył 400 g ale lekarz mówił że książkowo przyrasta więc spoko jakoś się nie martwię:-D najważniejsze, że zdrowe dzieciaki rosną ja mam wizytę 03.06 kontrolną i już nie mogę się doczekać spotkania. Muszę wykonać niestety test z obciążeniem glukozy aż nie rzuca jak o tym pomyślę:-)

Kobitki powiedzcie mi kochana jakie wy wózki wybrałyście? namówiłam męża na wizytę w sklepie dla dzieciaków, chciałam pooglądać wózki w końcu długo na to czekałam wiem że jest jeszcze za wcześnie na kupno ale chciałam poodtykać :-Di tak się zastanawiam który wybrać a jest w czym. Polecacie jakis?
 
bunieczek- a powiem ci na pocieszenie ze moja mała w 21 tc tez miała 400 g a tydzien pozniej czyli w 22tc na połówkowych juz 556g i zaskoczona byłam ze az tyle przybrała...;-)
co do wózka kochana to czy za wczesnie to nie wiem. dziewczyny na wrześniówkach juz od jakiegos czasu kupuja juz . i maja juz wozki łózeczka wyprawke .
ja sie zastanawiam nad kupieniem używanego... ale nie wiem jakie sa dobre i tez jestem ciekawa co dziewczyny polecą:-D
 
Buniaczek. Super jest Quinny. Bardzo lekki chyba najlzejszy ze wszystkich szybko się sklada. Niestety ma swoja cenę bo ponad 3500 tysiąca.
 
Ja wynalazłam sobie wózek 4MOMS origami. Jest trochę drogi, ale w zestawie można kupić gondolę, nosidełko do auta i oczywiście zwykła spacerówka. Sam się składa, ma światła - jeżeli wieczorem będziesz chodzić na spacery i jest malutki po złożeniu (jeżdżę małym hatchbackiem, którego bagażnik ma 380l więc muszę na to zwracać szczególną uwagę...)
 
Ja to będę szukac urzywanego wózka tez 3w1:-) al. dopiero po 20tc, bo jakoś strasznie wcześnie...i nie chcę zapeszac;-)
 
A ja się zakochałam w Tako Extreme Eco - ale jeszcze nie widziałam go na żywo. 3w1 można już kupić w necie za 2200, więc jest znośnie... powiedzmy...
Podobno jest ciężki... ale muszę to sama zweryfikować jak już go osobiście zobaczę i dotknę.
 
reklama
Dziewczyny ja mam tako jumper light i nie polecam :) co prawda fajnie i lekko jeździ, ma super resory ale te wszystkie guziki np do wpiecia gondoli czy złożenia budki strasznie ciężko chodzą. Brak mi w nim też rozwiązań takich jak np szelki do gondoli, kieszonki wew i na zew gondoli, dopasowany ochraniacz przeciwdeszczowy i tego typu drobiazgi, o których myślałam że będą zbędne. To wszystko ma Mutsy i chyba teraz kupilabym właśnie Mutsy a Mutsy to był mój pierwszy wybór jednak ze względu na cene poszłam w tako.

OlaSzy a ten o którym piszesz nie jest ciężki?

Fusun gratuluję dobrych wyników :-) niech dzidziulka zdrowo rośnie :-)

Anulla co u Ciebie?

Aisa jak sobie radzisz? Już w domku?
 
Do góry