reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kate pozdrowienia przekazane :)

Anula86 gratki i witamy coreczke na swiecie :)

Gizas super wiesci, fajnie jest jak wizyta uspokaja, w ciazy spokoj mamy jest najwazniejszy :)

U Anulli28 nie widac zblizajacego sie porodu, ani rozwarcia, ani skurczy. Jak w ciagu 2 dni nic sie nie rozkreci to zaloza jej cewnik i beda wywolywac. Strasznie boi sie cewnika. Chcialaby na Boze Cialo byc juz w domu. Najwazniejsze, ze jest juz w szpitalu i ma miejsce bo w przeciwnym razie mogliby ja odeslac do innego szpitala.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiki a narzekałaś że Twoja córa jakaś malutka a tu proszę jaka ładna waga:tak:Ja mam prenatalne w tym samy dniu co ty czyli dokładnie w 22 tc i też w naszej klinice.Może wtedy się ujawni co kryję się pod moim serduchem.
A powiedz mi bierzesz dalej luteinę, duphaston i fragmin? Ja biorę fembion 2, acard i magnez oraz co 36 godzi fragmin.Czujesz już regularnie dziecko?
Kasik z tego co kojarzę to Ty brałaś zastrzyki przeciwzakrzepowe jakoś do połowy ciąży, a na jakiej podstwie je odstawiłaś?
 
[FONT=Open Sans, sans-serif]MAJ [/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]3.Anulla28 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](18maj) córka Wiktoria Amelia[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]4.Aisa79 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](25maj) syn Marcel Marek[/FONT]


[FONT=Open Sans, sans-serif]CZERWIEC[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]6.Luize [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]LIPIEC [/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]16.lilka-1986 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](31 lipiec lub 1 sierpień) córeczka[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]WRZESIEŃ[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]8[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]. [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]Bunieczek29 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](19września) synuś[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]9.kikifish87 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](25 września)córeczka[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]PAŹDZIERNIK[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
10
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]. [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]GizaS[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](10październik)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]LISTOPAD[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]7.Fusun [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](7listopada)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]11.Nacia90[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopada)[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]12.Kate_p7[/FONT] [FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopad)[/FONT]

[FONT=Open Sans, sans-serif]GRUDZIEŃ[/FONT]


[FONT=Open Sans, sans-serif]5.Szkrabek [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](5grudzień)[/FONT]
 
anula86- suuper gratulacje. odpoczywaj i szybkiego powrotu do domu :-)

gizas- kochana to nastaw sie ze za płyte musisz sobie zapłacic jak bedziesz chciala sobie nagrac.
co do ruchów małej to czuje ją ale różnie. jednego dnia czesciej i mocniej innego mało . ale pytałam o to dr na połówkowych to powiedziała ze nie ma sie co dziwic bo jestem gruba i mam 6 cm tłuszczu to moge to słabiej czuc i pozniej niz inne kobiety no i dodatkowo mam lożysko na przedniej scianie i to tez podobno amortyzuje ruchy. a jak u ciebie czujesz ruchy swojego kropka??
Jesli zas chodzi o leki. to tydzien temu byłam u dr Janosz w Provicie i ona odstawiła mi duphaston, ale ze wzgedu na moja krotka szyjke kazała zostawic luteine 200 mg na noc, no a zastrzyki kazała zostawic do konca ciazy bo powinnam je odstawic albo do 10-12 tc a ze teraz juz 22 to ryzyko ze nie wiadomo jakby dziecko zareagowalo na odstawienie. wiec musze brac do konca.
 
gizas- jesli chodzi o kalendarz ktory prowadzisz to mi sie wydaje ze luize urodziła juz swoje blizniaki, i aisa tez juz urodzila??? czy mnie sie juz miesza w głowie. i myle dziewczyny??
 
Właśnie coś mi się wydawała że jeszcze nie zmodyfikowałam, a przecież widziałam już cudnego Marcelka:sorry:zaraz poprawię:sorry:


MAJ


Anulla28 (18maj) córka Wiktoria Amelia


LIPIEC

lilka-1986 (31 lipiec lub 1 sierpień) córeczka

WRZESIEŃ

Bunieczek29 (19września) synuś
kikifish87 (25 września)córeczka

PAŹDZIERNIK
GizaS(10październik)

LISTOPAD

Fusun (7listopada)
Nacia90 (20-23listopada)
Kate_p7(20-23listopad)

GRUDZIEŃ

Szkrabek (5grudzień)
OlaSzy (14 grudzień)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry