reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mam Emmaljunge Moundial Dual Combi w bialej eco skorze, jest super ale niestety drogi, cos za cos. Za to spojrzenia przechodniow ..... bezcenne ;) Juz sie mnie ludzie pytali czy bede sprzedawac jak Junior wyrosnie ;)
 
reklama
My mamy Bugaboo Cameleon. Tez jest z tych drogich ale go uwielbiam! ;) To była moja jedyna zachcianka w ciąży:-) Jest lekki, łatwo się składa, super prowadzi, wersja moja bardziej na warunki miejskie, na większe wertepy wersja Buffalo
 
dziewczyny, a wiecie gdzie można zobaczyć dużo wózków różych firm w Wawie? Byłam w Świecie Dziecka i w Smyku, ale tam marek jak na lekarstwo...
 
Smerfetka - wersja ze spacerówką to około 10-12 kg, więc i dużo i mało. Jednak po złożeniu można ciągnąć wózek, bo ma tak ustawione koła, że układasz całą konstrukcję do pionu i ona jedzie. Ogólnie bajer wózek - nawet ma ładowarkę do telefonu i akumulator w kole, a ja zawsze chodzę z rozładowanym, więc śmiałam się, że projektowali go dosłownie pode mnie ;)
 
Ja mam Emmaljunge Moundial Dual Combi w bialej eco skorze, jest super ale niestety drogi, cos za cos. Za to spojrzenia przechodniow ..... bezcenne ;) Juz sie mnie ludzie pytali czy bede sprzedawac jak Junior wyrosnie ;)

wow piękny ten wózek i jeszcze w bieli jest cudny:-D a powiedz mi jak wygląda funkcjonalność eco-skóry i to białej? nie brudzi się? ja się trochę boje kupić z eco skórą czy się nie będzie niszczyć tzn gdzieś paznokciem niechcący się zahaczy itp? jaki koszt jeśli można wiedzieć?

szkrabek ja oglądałam ten wózek co sobie upatrzyłas i mnie się podobał :tak:i ceny nie są jakieś straszne

Olaszy no cóż twój wybór jak dla mnie to kosmos mnie się osobiście nie podobaja takie wózki no ale każda ma inny gust więc spoko.
 
Bunieczek zaplacilam cos okolo 5 tys, juz nie pamietam dokladnie ale wzielam dodatkowo torbe i parasolke przeciwsloneczna. Super sie czysci chusteczkami nawilzajacymi, jak na razie zero zniszczen. Skora jest dosyc gruba wiec zadrapanie paznokciem nie wchodzi w gre. Wiedzialam, ze Junior bedzie duzy a ten wozek ma najwieksza gondole jaka jest na rynku. Ma wszystko co potrzebne, nawet nie wszystkie funkcje jeszcze rozgryzlam ;)
 
No właśnie ja dzisiaj oglądałam wózek z największą gondolą na rynku tak mówiła babka 86 cm długości bo normalnie są 80 cm. Wózek fajny ale wzory nieciekawe:-( a mojemu mężowi zależy na alufelgach na niczym więcej:-D
 
Ja właśnie oglądam i czytam o tych bugaboo i myślę, że zrezygnuję z 4MOMS na jego korzyść.. chociaż pewnie jeszcze milion razy mi się zmieni to do końca ciąży. Emmaljunga też bardzo ładny i elegancki, ale na zdjęciach wydaje się taki.. duży..

W jakich sklepach można te wózki obejrzeć? Bo chciałabym je zobaczyć na żywo w Poznaniu, a nie w ciemno zamawiać przez internet i później żałować i odsyłać..
 
reklama
Bunieczek szczerze powiedziawszy nie wiem ile ma cm, sprzedawca mowil, ze najwieksza gondola wiec mu uwierzylam ;)

OlaSzy Emmaljunga jest duzym wozkiem, wzielam tez na nawiekszych kolach wiec bagaznik trzeba miec spory ;)
 
Do góry