reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

liskka dzięki za liste, ja pewnie spakuje się jak zwykle z nawiązką, jestem w szoku ty już spakowana :szok: ja zaraz po długim weekendzie majowym ruszam z pakowaniem, właśnie spojrzałam na twoją stopkę więc nie dziwię się tych walizek, u mnie w szpitalu tylko jedną można wziąźć, więc muszę się ogarnąć i nie przesadzać. A ja widzę że pokój dla małego liska już gotowy- może pochwalisz się ?
aisa jak remont ? U mnie zbliża się ku końcowi sądzę że w sobotę będę mogła zrobić parapetówe ;-)
 
reklama
Liskka, ja mam takie same rzeczy spakowane i ubranka w podobnych ilosciach:) A ewentualnie mąż dowiezie, bo w końcu ma rozpiskę co jak się nazywa to sobie poradzi i na miejscu mam mamę jakby co. W sumie to ja bym się spakowała w 1 torbę, ale wygodniej będzie w 2.

A rzeczy na wyjście nie biorę, bo zamierzam wyjść w tym w czym pojadę. Zapowiadają niestety średnią pogodę i do połowy maja ma być chłodno i deszczowo, wiec zastanawiam się w co małą ubrać. Chyba M przywiezie mi cieplejsze ubranko i cieplejszy rożek żeby małą owinąć i ewentualnie kocyk jeśli nie zmieni się pogoda.
 
anula86@, już prawie prawie gotowy, dzisiaj jeszcze chcemy dokupić ostatnie dodatki. Pokaże jak będzie całość. Na fb pokazywałam jego kącik do spania, bo przez jakiś czas będzie spał z nami w sypialni, postawiliśmy tam tylko kołyskę. Jesteś na fb? Jeśli nie, to wyślij mi swoje imie i nazwisko na pw, to Cię dodamy.

Anulla28, no własnie taka pogoda... Ja też na wyjście nie wiem czy zabrać cienki kocyk czy grubszy, jakie ciuszki, bo u nas też może być różnie... Ooo właśnie zaczęło padać :(

Pewnie to oczywiste ale w pośpiechu to różnie może być i można zapomnieć(znałam takie przypadki :-p) fotelik do samochodu też trzeba zabrać :-)
 
witamy się w 36tc:)
 

Załączniki

  • 36tc.jpg
    36tc.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 72
  • 36tc (2).jpg
    36tc (2).jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 69
liskka, właśnie fotelik do samochodu :) Ale to już M przywiezie, bo jeśli będę jechać sama do szpitala, to nie będę ciągnąć sama wszystkiego, a tym bardziej jechać sama autem :)

No i my mamy praktycznie skończony pokój dla małej. Potrzeba tylko literek z imieniem nad półką. Ale nie jestem do końca przekonana i waham się cały czas, więc nie wiem kiedy je zamówimy. A i tak chyba zamówimy w stanie surowym i sami będziemy chcieli malować. No ale zobaczymy.
 

Załączniki

  • 20150422_143549.jpg
    20150422_143549.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 66
  • 20150422_142745.jpg
    20150422_142745.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 67
  • 20150422_142851.jpg
    20150422_142851.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 63
  • 20150422_143148.jpg
    20150422_143148.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 66
anulla brzuszek malutki jak na 36tc, ale może ja się sugeruje tym że mój jakiś taki duży i dlatego twój mi się wydaje na mniejszy, a pokój dla Wiktorii śliczny i ta lampka cudo, fajnie się wyróżnia, a powiedz mi czy to są naklejki koło lampki czy drobne światełka.
 
koło lampki mamy namalowany wzór na ścianie z księżyców i gwiazdek. A dodatkowo mamy naklejone gwiazdki fluorescencyjne świecące w ciemności, ale na zdjęciu chyba nie są do końca widoczne. Wygląda to ładnie w nocy i na pewno nie będzie przeszkadzało dziecku w spaniu:)

Brzuch wydaje mi się spory i większy jak na zdjęciu. Ale może mi się tak wydaje:) No ale nareszcie jest ciążowy. Dopiero zaczął rosnąć w końcówce 7 miesiąca, także i tak jest wielki jak dla mnie :)

edit. dziewczyny czy kładziecie od razu pościel dla malucha? Póki co mam tylko koc na łóżeczku, muszę położyć prześcieradło, ale to później i nie wiem czy pościel zakładać. Ale mała i tak będzie spać w rożku nie pod kołdrą.
 
Ostatnia edycja:
anulla- ale masz malutki brzuszek. ciekawe jak ja bede wygladac... a pokoik tez cudowny.
wy sie juz pakujecie, planujecie, juz tak blisko.
szczerze troche zazdroszcze;-). choc napewno ogarniałby mnie strach czy sobie poradze:szok:.

dziewczyny a w ktorym tyg zaczełyscie czuc ruchy maleństw???
jestem tez u dziewczyn na wrzesniowkach a tam nie liczac jednej dziewczyny juz pisza o ruchach ,ze je budza kopniaczki itp
ja czekam z utesknieniem . czytałam tez ze łożysko na przedniej scianie w jakis sposob amortyzuja ruchy. a ja takie mam...

liskka- czekam z ciekawoscia na relacje z wizyty

bunieczek- super ze sie odezwałas. powiem ci ze ja tez mam takie podejscie. szczerze to nie mam zadnych obj ciazowych wiec ciezko mi uwierzyc ze jestem w ciazy . moze zaczne wierzyc w mojego lokatora w brzuszku jak poczuje go od czasu do czasu.
 
Ostatnia edycja:
Anulla28, ja mam w kołysce malutka pościel z batystu bez poduszki, z mega cienkim wkładem plus ew kocyk na chłodniejsze dni a w dzien do łóżeczka sam kocyk. Jestem szczególnie wyczulona na przegrzewanie. Wiem jednak ze duzo dziewczyn daje kołdry.
Brzuszek masz ładny , ja mam wydaje mi sie podobny co do wielkości.
W pokoiku widze ze jesCzd wszystko w folii masz , ja juz powyciągałam ale za to sprzątam non stop ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
liskka, ja jeszcze nie wyciągałam, bo strasznie się kurzy u mnie, bo mieszkam na ciągłej budowie i szkoda mi rzeczy. Obijaków jeszcze nie wyjmuję. A pościel, tzn kołdrę mam za grubą dla noworodka i dlatego nie wyciągam. Nawet nie prałam pościeli. Wypiorę latem, to będzie jak mała będzie większa i przyda się na chłodniejsze dni. Wszystko mam pochowane w szafie, ale niedługo będę musiała wyciągnąć, chociaż kocyki.
A sprzątanie to ja sobie musiałam odpuścić i tylko mój M sprząta. No i jak tylko coś zrobię, to brzuch mam twardy jak skała, zaczyna wszystko boleć i kręgosłup się odzywa. Więc dałam sobie spokój.

Kiki, na początku czułam bulgotanie w brzuchu i nie wiedziałam w sumie, że to dziecko się ruszało. W 18tc poczułam kilka ruchów, ale to były bardzo nieregularne i to nie na co dzień. A tak regularnie to chyba bliżej 20tc. Nie martw się, każda kobieta to inaczej odczuwa i w innym momencie. Na pewno niedługo poczujesz. Wtedy się zaczniesz martwić, czy nie za dużo albo za mało się rusza :) Kolejny etap ciąży ;-)
 
Do góry