reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

dziewczyny pokoiki śliczne!
Anulla miałam taką samą lampkę dla mojego synka jak się urodził! :-) i ten wzorek gwazdek i księżyców cudny!

liskka - pokoik maluszka śliczny strasznie mi się podoba połącznenie bieli i niebieskiego - cudo! :-) a powiedz mi co to za fotel? gdzie go kupiliście - kupiłaś go ze względu na wygodę przy karmieniu? Bo ja będę takiego wygodnego do karmienia potrzebować - by dobrze wspierał rękę i można było łatwo z dzieckiem z niego wstać i usiąść na nim. Jak zobaczyłam ten fotel na twoim zdjęciu od razu mi się skojarzyło... dlatego pytam :-)
 
reklama
Szkrabek u mnie fotel to najlepsza rzecz jaka kupilam, jestem bardzo zadowolona. Kupilam z firmy Pinio, bez problemu znajdziesz w necie. Jest szeroki i wygodny, mieszcze sie nawet z poduszka do karmienia.
elementy_pozostale1.jpg
 

Załączniki

  • elementy_pozostale1.jpg
    elementy_pozostale1.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Bunieczek ja ruchy poczułam około 22 tygodnia. To zależy od łożyska ja miałam na przedniej ścianie i lekarz mówił że to dlatego. Może i ty tak maszyn
 
dzięki kasik i liskka! :-) dobry fotel to podstawa! ;-)

bunieczek - ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy w 17tc, jak leżałam w szpitalu, ale lekarze mówili, ze rzadko się to zdarza, bo pierworódki czują ok. 20tc. Także spoko, daj sobie jeszcze trochę czasu...
 
Dzięki dziewczyny za pocieszenie, czekam na to z utęsknieniem :-)u mnie z objawami ciążowymi to jest różnie, piersi są mega czułe, mdłości ustąpiły chociaż czasami co mnie jeszcze zemdli, ale coraz częściej zgaga mnie dopada:-) ale da się to wszystko wytrzymać:-D
 
co do ruchów dziecka, to właśnie jak byłam u lekarza i mu mówiłam, że w 18tc czuję ruchy dziecka tylko nieregularnie, to się zdziwił, bo zazwyczaj przy 1 dziecku jest ok lub po 20tc.

bunieczek współczuję zgagi, bo ja przez całą ciążę miałam bardzo mało, ale teraz daje mi się we znaki i mnie dobija. Nic nie pomaga i cierpię strasznie :-(. Tylko u mnie to końcówka. Oby szybko przeszło u Ciebie :)
 
My po wizycie i wszystko jest ok. Za tydzien pierwsze ktg ;) Mam liczyć ruchy małego i ma ich byc min 10 na dzien.
W razie skurczów i innych dolegliwości dzwonić do położnej ale jak na razie nic nie wskazuje na przedwczesny poród.
Moj brzuszek tez nie jest wielki , dopiero teraz na leżąco wystaje mi piłka. Ale nie narzekam jak na razie dobrze mi Z nim choć powoli zaczynam odczuwać jego ciężar i zaczynaja puchnąć mi palce. Zgaga nasZczescie mnie ominęła a jak czasem miałam to pomagały migdały .

31tc vs 37tc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry