reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

apropo butelek, co o tych myślicie ?
http://www.smyk.com/tommee-tippee-butelka-do-karmienia-antykolkowa-2x260-ml,p1067434157,swiat-niemowlaka-p?gclid=CMyMoo-v88MCFcXItAodtmkAbg
 
reklama
Kasik weź 1 butelkę w razie co, mleko mają w szpitalu, u nas mieli takie bebilon chyba, juz w butelkach, gotowa mieszanka ale strasznie z nich leciało ze dziecko sie dusilo, musiało szybko połykac , wiec butelkę możesz wziąć a mleko dają :) tak samo Laktatora nie trzeba brać , szpital powinien miec , tylko trzeba sie upomnieć jezeli bedzie trzeba przy nawale pokarmu by nie dorobić sie zapalenia piersi .
 
Genna dzieki ale dla pewnosci musze zapytac w szkole rodzenia bo widze po ciuszkach i koszulach, ze w kazdym szpitalu inaczej.

A o co chodzi z tym, ze sa szerokie i waskie szyjki butelek?
 
Kasik mleko dają w takich jednorazowych butelkach. Jakie zależy od szpitala, przeważnie podaja hipoalergiczne. U mnie akurat tak jak genny bebilon 1ha a w tym nowocześniejszym szpitalu nestle nan ha1. Warto tez zapytać położnej czy po wyjściu ze szpitala mozna podawac dziecku zwykla 1 bo to ha jest droższe.
 
Powiedzcie mi jeszcze czy macie poduszke do spania dla kobiet w ciazy a jezeli tak to jaka. Kiepsko sypiam, najczesciej na prawym boku i juz mnie boli, zawsze lubilam na lewym a teraz jakos mi niewygodnie i Junior wowczas szaleje wiec chyba jemu tez niewygodnie. Marze o tym, zeby pospac chociaz 5-6 godzin bez przerwy. Spie max 1,5 godziny, budze sie, krece, nie moge znalezc wygodnej pozycji. Na allegro jest mnostwo poduszek o roznym ksztalcie. Przekonuje mnie ta w ksztalcie litery "U" bo nie musialabym przekladac podczas zmiany boku.
 
reklama
Kasik właśnie też zastanawiałam się nad tymi szyjkami butelek - chyba tylko o kształt chodzi. Póki co mam butelkę dr Browna antykolkowa z szeroką szyjka i do laktatora jest dołączona avent natural, chyba w razie co tez będę mogła użyć jej do mm, pozniej dokupie drugą taką jeśli dziecku podpasuje. U mnie w szpitalu tez dają mm w jednorazowych butelkach ale nie wiem jakiej firmy.

Ps. Poduchy do spania nie mam, chyba by mnie wkurzala :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry