reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fusun, boże, nawet nie wiem co napisać bo cokolwiek bym napisałabędzie brzmiało głupio :-( modlę się za ciebie, twojego aniołka i drugą dziewczynkę i jej walkę o życie :*
 
reklama
Fusun dopiero się dowiedziałam, tak strasznie mi przykro z powodu utraty córeczki,modlę się za Was i wierzę ze druga dziewczynka jest silna i będzie walczyć, taki mi przykro.
 
Fosum nie umiem sobie wyobrazic co teraz czujecie ale chce żebyś wiedziała ze sie za was modlę i za waszego aniołka i za ta kruszynek która walczy o życie . Tak strasznie mi przykro , brak słów by to opisać .
 
Fasun: strasznie mi przykro, wierze że druga dziewczynka jest silna i za parę miesięcy będzie już z Tobą zdrowiutka w domu.
 
Fusun dotarła do mnie informacja o Twoich córeczkach... przykro mi z powodu jednego aniołka:-( ale mocno wierzę w to że druga córcia jest silna i wygra tą walkę, trzymam za Was mocno kciuki, życzę dużo siły i wary! Trzymajcie się tam!!!
 
Fusun bardzo mi przykro, nie ma dobrych słów w takiej sytuacji... Musisz być silna dla drugiej córeczki. Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło. Trzymaj się mocno.
 
Fusun - mi też łzy napłynęły do oczu... cały czas byłyście w moich myślach... Już się cieszyłam, że dobrnęłaś do 24 tygodnia, że zaczną podtrzymywać ciążę, dadzą surfaktanty i że jeszcze te 3 tygodnie też się uda... Nie wiem nawet, co napisać... Modlę się za drugą dziewczynkę.
 
reklama
A ja zaczynam widziec ze jestem w ciazy. W pierwszej bardzo malo przytylam a teraz juz 2 kg na plusie a jem to sano, nie wiecej. Jak tak dalej pojdzie to cienko widze moj cel przytycia nie wiecej niz 13 kg:)
 
Do góry