reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

mazenka - chciałam się Ciebie zapytać bo nie jestem w stanie przeczytać całego wątku:) czy Ty wogóle brałaś cokolwiek w trakcie ciąży na te przeciwciała ANA?
 
reklama
też mam nadzieję, że u Fusun los się odwróci i będzie wszystko ok z malutką.

co do tycia to szok i niedowierzanie z mojej strony ;-) ja już 13 kg na plusie :szok: chociaż podobno nie widac ;-) oczywiście generalnie mam to gdzieś - byleby mlody był zdrowy i wszystko poszło ok, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że w czerwcu przyjdzie mi zrzucić to wszystko to aż mam gęsią skórkę. A jeśli w moim przypadku również tycie będzie najobfitsze od teraz to mam przerąbane:-D na szczęście kupiliśmy z mężem rok temu orbitreka więc mam plan, będę wkładać młodego do bujaka, ustawiać na przeciwko siebie i jazda na rowerku. ;-)
w ogóle oficjalnie rozpoczęłam sezon pt. "wicie gniazda". Zrobiłam miejsce w komodzie u nas w sypialni dla malego, nawet już sobie poukładałam. Po świętach będę prać i prasować. W tym tygodniu przychodzi łóżeczko. Zostanie nam do kupienia wózek (choć cały czas mi się wydaje ze mam za mało ubranek), kosmetyki, wyprawkę dla mnie i koniec.

majka trzymam kciuki ;-)
ja przytyłam w ciązy 14 kg i w 2 miesiace mi wszystko zleci
  • biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

ało podobno byłam spuchnieta bo woda mi sie zatrzymała wiec moze tak też bedie u ciebie:-)
 
Ja przytyłam juz prawie 6 kg,ale mój brzusio jest duzy jak w 7 m-cu hihi,ale na to czekałam 5 lat i nie przeraza mnie to wcale.Teraz wkońcu moge zaszalec z jedzieniem i niczego sobie nie odmawiac;-)Jutro lece lo endokrynologa ,dzis odebrałam wyniki i mysle ze sa w normie ale lepiej sie upewnic moje tsh 2,730(norma 0,270-4,200) a ft4 1,04(norma 0,93-1,7) mysle ze zostane przy euthyrox 50
 
madzia i piotr mój gin. powiedziałby ze tsh za wysokie jak na ciażę. Ja miałam 2,5 i zmienił mi eutyrox z 25 na 50 ale to po transferze teraz robiłam i tsh 0,88 i jest ok. Nie wiem jak jest w takiej wysokiej ciaży jak Twoja bo moja to jeszcze taka "raczkujaca" chociaż mój suwaczek mói ze mój dzidziuś waż prawie 5 gr :-D normalnie kawała chłopa lub babki.
 
madzia i piotr broń Boże nie chcę Cię straszyć bo być moze na tym etapie ciąży to nie ma znaczenia już, ale porozmawiaj z doktorem on na pewno będzie wiedział czy zwiekszyć eutyrox czy na razie przy 50-tce zotawić. Ja jestem teraz na 50-tce i spadł.
 
Cześć,
Jestem juz po usg prenatalnym - moje Słoneczko ma sie w brzusiu bardzo dobrze, wszystkie parametry wyszły ok, moja Córcia waży już 579g, zgodnie z usg zaczął mi się 23 tc :)
 
reklama
Do góry